Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • obiwankenobi

    csendes tag

    válasz -=Flatline=- #12976 üzenetére

    Hát nekem kábé fél éve van egy P50S10E Pana plazmám. Ha a tapasztalatom érdekel valakit, röviden a következőket tudnám mondani: analóg tévé adásoknál a képe meglepően jó. Digitálisnál odakozmálsz. A DVD kép elképesztő, a BD-nél meg orgazmus. 1080/24p no problémo. A feketéi olyanok, hogy amikor a Star Wars űrcsatái mennek, először a csillagokat bámultam, aztán szkafanderért futottam, a csatáról meg lemaradtam. :D Sokan kritizálták a Panák fehérjeit, szerintem kissé túlmisztifikált a dolog. Nézzünk meg egy jégkorongmeccset, ne hypóval kifehérített jégen kergessék a korongot. Röviden összefoglalva: természetes és életszerű képei vannak. Nincs cirregés,tápzaj, hasonló bosszantó tulajdonságok. Egyedüli hátrányaként azt a csili-vili zongoralakk kasznit tudom felróni (nem győzöm törölgetni), meg a kissé harmatos hangot. Egyébként nem vödörhang, csak tisztánlátás érdekében említem. Erre meg kitalálták az erősítőt, nem? Sokat hezitáltam én is anno a 46g10, és az 50s10 között, végül hallgattam Godzillára, mert a méret a lényeg. :C Remek tévé, egyáltalán nem bántam meg a vásárlást. Pro és kontra lehet magyarázni tudományosabban, nekem egyszerűen bejött.

    Üdv Mindenkinek!

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz -=Flatline=- #12976 üzenetére

    Röviden összefoglalva: hülye, aki ennyiért kihagyja!

    Tavalyi középkategóriás fullHD Pana modell, teljesen rendben levő képtulajdonságokkal. Ha nem kell a 600 Hz-es SubFieldDrive engine és a NeoPDP panel, akkor tökéletes választás, ennyiért meg tényleg ajándék.

    Get Moded!

Aktív témák