Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz Tyler Durden #86360 üzenetére

    Apropo, New World port erkezik konzolokra? ... en egyelore nem lattam ennek hiret (sajnos... vagy nem).

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

  • .LnB

    titán

    válasz Tyler Durden #86360 üzenetére

    Évekkel ezelőtt, a Blizzard fejéből kipattant, hogy a casual játékosokat kell megszólítaniuk. Ezért lett a Dio3 is olyan, amilyen. A WoW-nál is talán Cata idején jött ez el. Le is lépett a játékosok nagy része. Azóta meg meg lehet nézni, hogy hol tart a WoW. A HoTS is ennek a szemléletnek a jegyében készült. Olyan is lett. Mobilos Dio ötlete, szintúgy innen eredeztethető.

    Eddig, amit tudni lehet a Dio4-ről, az megint csak azt vetíti előre, hogy nem a PoE példáját követik, hanem egy egyszerű ARPG-t adnak majd ki.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • Bencus88

    nagyúr

    válasz Tyler Durden #86360 üzenetére

    Én is mikor közép sulis voltam, akkor volt a bc, mivel nem volt más dolgom, toltam egész nap. Többszőr tettem próbálkozást, de már nem ugyan az a wow, és elmúltak azok az idők is, hogy a gép elött üljek egész nap. Inkább az életet választom. Szoktam nézni twitchen embereket akik heti 50-60 órákat bele raknak, szerintem nem normális ez. Nem tudom mi számÍt egészséges időnek, ha lehet ilyenről egyáltalán beszélni, de én szeretem hasznosabban eltölteni a szabad időmet, mint hogy egész nap gép elött üljek. Ettől függetlenül imádok játszani, de napi 1-2-3 óránál többet nem szivesen töltök. Kicsit rosszul és kellemetlenül érzem magam, hogy ennyi időt elb@sztam virtuális világra. Helyette mehettem volna kirándulni a kutyámmal, felfedezni helyeket, párommal gyujteni az emlékeket, élményeket, stb. Nem akarok nagyon elkanyarodni, és megbántani se senkit, de akinek ennyi ideje van játszani valami nem stimmel az életével.Magánéleti gondok, rossz házasság, vagy nincs is párkapcsolat, és ide menekül. Persze az se egészséges ha a tévébe bámuljuk a való világokat, akkor már én is inkább játszanék, de próbálom meghúzni azt az időt ami még jól esik, kikapcsol, és mellette van idő élni is.

    New world nekem is nagyon tetszik, szivesen kipróbálnám, de már most sajnálnám rá azt a sok időt, és tényleg nem szól másról csak amit leÍrtál. Teljesen manipulálják az embert ezzel a jutalmazási rendszerrel, és totálisan beleragad ebben a világban. Ki van ez találva :)

Új hozzászólás Aktív témák