Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz Bencus88 #86370 üzenetére

    Értem amit írsz, teljesen így gondolom én is; sajnáltam minden szinten magamtól az időt erre, napi több órában ...és úgy "oldottam meg", hogy napközben valójában soha nem játszottam, éltem egy normálisnak mondott életet, de éjjel fent voltam (20-21-től, hajnali 2-3 -ig is akár, reggel meg kelés, meló. Ez ment 1-2 hétig, aztán egyik hétvegen délig alvás, mert szétestem már) ... majd az lett a vége, hogy felborult a bioritmusom, a cirkádián és a kutyafasza is, aminek még mindig iszom a levét.. de már legalabb nem játszom hajnalig (csak nagy ritkán :U:DDD)

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

  • válasz Bencus88 #86370 üzenetére

    Nekem is ez az álláspontom, lehet gamelni de család mellett már a 0-24et el kell engedni. Én is szerintem míg élek gamer leszek, de módjával tolom. Mellette megy sport, családdal/gyerekeimmel való időtöltés hja meg ugye a meló (: Ráadásul most már beszorultam az irodámba is, ritkán tudok csak a tv-n játszani, pedig teljesen más a nagyképernyős oled, mint a 27es lcd monitor :U
    Tudnék mesélni az olyan kollegákról ill barátról is akinek emiatt futott a kapcsolata zátonyra. Sőt most, hogy így visszaemlékszem wowban volt egy srác /vanilla időszak/, aki folyamatosan raidelt velünk, volt vagy 40 éves két gyermekes elvált és mikor a gyerekek nála voltak, akkor is wowozott :D

    Én is néztem mondom az NW-t, de thx but no thx..

    Woodslave: egyetemisták előnyben (:

    [ Szerkesztve ]

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák