Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz KaitouP #57034 üzenetére

    Beszélhetünk itt ízlésekről, meg egyéni véleményről. Én még is úgy gondolom, hogy ez sokat elmond rólad. Mert lehet azt is mondani, hogy MJ nem volt minden idők legjobb kosárlabdázója, az is egy vélemény, meg kicsit ízlés is. De attól még hülyének tűnik az ember, ha ilyet mond. :) Főleg úgy, hogy az egész szakma, az ipar is elismeri a Naughty Dog-ot. Szóval ez egy szélsőséges megnyilvánulás, ezért lehet vita tárgya. Bár az igaz, hogy ha valaki ilyet mond/ír, azzal kár vitatkozni. És én úgy gondolom, hogy aki nem képes a Naughty Dog játékokban meglátni az értéket, a zsenialitást akár, az igazából nem ért a játékokhoz. Feltételezem, hogy ez nem fog jól esni, ezért előre bocsánat, bírlak téged nem szándékosan akartam beszólni, de én így gondolom. Szóval ha te rá tudod erre a témára húzni a személyes vélemény dolgot, akkor erre a kommentre is tudd, ha zavar amit írtam.

    Gaben92
    Jelenleg semmi nagy cucc nincs ebben a felvásárlásban. Bekerült 20 (álítólag) ikonikus játék a GP-be és ennyi. Az idő majd eldönti, hogy ezek a stúdiók képesek e majd maradandót alkotni az MS égisze alatt.
    Egyébként azért vettem meg az MS őket, mert ők voltak eladóak. Az MS nem egy jó stúdiócsoportot vett meg, hanem egy éppen elérhetőt. Szerintem sok stúdió elzavarta őket, biztos próbálkoztak sok helyen. A Zenimax meg éppen leszállóágban van/volt, a vezetés szabadulni is akart a cégtől, az MS-nek meg jól jött a marketing, hogy szám szerint megint hány stúdiót vettek. Mindezt "két Minecraft-ért".

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák