Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz RazoR #12078 üzenetére

    Detto ugyanez.

    Oh a DPI-t kihagytam, bár nálam ultrawide van, nem tudom mennyire viselkedik másképpen. Néztem a pro playereket, mondom ha 80% 400-al tolja és jók, hát csak tudnak valamit. Elkezdtem lefele mászni én is 1300-ról (BF2,3,4, 1-hez tökéletes volt), már 600-nál járok emlékeim szerint és tényleg ég és föld.

    3 hónappal ezelőtt közvetlen a dpi csökkentés után. Ok tudom, még bénáztam, de már az első embernél is jól látszik h. amikor futás közben irányt vált, többé kevésbé sikerült rajta tartani, ez régen nem ment 1000+-al.

    Peakelést úgy tolom, h. folyamatosan peakelgetek ha nicns enemy, akkor is, nézem a szögeket, probalgatom h. ha ott lenne egy képzelt ponton az enemy, akkor onnan h. lőném, aztán reménykedem h. tényleg megjelenjen ott :D Egy idő után stressz helyzetben is jön a peak. Amit még szoktam, h. ha fa mögött tartanak tűz alatt, h. hol egyik hol másik oldalon kipeakelve lövök egyeket, Így nem tudják stabilizált fegyverrel ugyanazt a pontot milimitérre belőni, mert kénytelen a fa bal és jobb oldala között célozgatni.

    [ Szerkesztve ]

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák