Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • A Lian Li Strimer kábel mókolása.

    lo Értelmetlenül állok az egész előtt, hogy a Lian Li minden cuccából ad ki fekete/fehér verziót csak pont a Strimer...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lami66

    őstag

    válasz Nagya21 #14577 üzenetére

    Ez kábeles. Direkt ilyet kerestem. A ritkán használt cuccokba nem akarok akkusat. A manapság már elterjedtebb lithiumos akkuk biztos jobbak, tartósabbak mint a régi nm-mh akkuk, amiket 5-8 órán át kellett tölteni és a ritka használat volt a haláluk. De engem nem zavar a kábel.
    Még annyit tennék hozzá a leíráshoz, hogy megpróbáltam kideríteni miért van az, hogy a Remington terelőfésű nélkül, nullás vágásnál (ami valójában kb 0,5 mm) miért hajlamos a bőrt megcsípni és a Rowenta miért nem csinál ilyet (még csak egyszer használtam, remélem nem kiabálom el)
    Azt figyeltem meg, hogy a vágórészük fontos dolgokban eltér egymástól.
    Két fontos(nak gondolt) eltérést találtam.
    Az egyik, hogy a Rowenta alsó, fix fogsora kb kétszer olyan magas mint a Remingtoné, ezért a vékony laza/ráncos bőr nem tud odaférni a mozgó késekig. Emiatt nem is tud 0,5 mm-t vágni csak kb 1 mm-t legrövidebb vágásnak
    A másik eltérés, ami szerintem megnehezíti a bőr becsípődését, hogy a Remington rezgő fogai majdnem kiérnek az alsó fogsor végéig, a Rowentánál ez a távolság is kb kétszer akkora.

Új hozzászólás Aktív témák