Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz ElGatto #7406 üzenetére

    Nem hiszem, inkább csak türelem kérdése...én a nyakamon időzök a legtöbbet, simítom a kezemmel és húzom utána közvetlen a borotvát. Illetve mikor krémmel (pamacs+borotválkozó krém) borotválkoztam, akkor simább lett az eredmény. Esetleg preshavvel tudod emelni a szőrszálakat, úgy is könnyebbnek kell lennie, plusz jobban siklik nem irritálja annyira, hogy többször áthúzod. A barbonnak van kifejezetten villanyborotva preshaveje, olyan 500 ft a rossmannban, egy próbát megér. Nem tudom, hány éves vagy, egyesek szerint nagyon nagypapás az illata, én még nem vagyok harminc, de volt már, hogy réveteg tekintettel mondták, hogy pont olyan illatom van, mint a nagypapájának volt borotválkozás után, és pislogott szemérmesen :D szóval 30 feletti korosztály női tagjainál még előny is lehet :D Plusz kövezzetek meg én szeretem az illatát, after shavenek is gyakran veszek barnont vagy az enyhébb figarot...hűsít, mint állat és pár száz forint csak..
    De 100%-os eredményt szerintem ezzel se fogsz elérni, nekem ott mindig marad egy pici rövid néhol, de nem feltűnő...

    Chris82
    Nem, mert túl drága, ahhoz képest meg pláne, hogy a 7-es, de még az 5-ös széria se rosszabb...ez csak olyan, mint, hogy nem egy ultrabookot veszel, hanem egy macbookot, ami semmivel se tud többet, de gondolom nem ez a cél...ja vagy várjál...
    (ne vedd magadra, csak viccelődök :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák