Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Paris

    tag

    válasz sebgutkopf #1056 üzenetére

    "Monitor oldalról én ezen funkciót másként értelmezném és máshogy használnám, de a philips valamiért ezt választotta, mint ahogy egy monitoron a brightness is mást jelent mint ezeken a tvken"

    nem véletlenül vannak külön monitorok és tv-k, lehet, hogy összeköthető meg használható erre a célra is de sose vennék TV-t monitornak.
    Ez kb. olyan mint a beépített media lejátszó (elsősorban marketing fogás) van, de nem helyettesít ill. vált ki egy rendes célhardvert.

    ''Minden ellenállás hasztalan'' vagy mégsem?

  • devast

    addikt

    válasz sebgutkopf #1056 üzenetére

    Már 1-2 hete próbálom belőni a tévét... 60-as kontraszt ? Minden érzékelőt meg ultra képjavítót kiakpcsoltam, és sötét szobában kb 35-40 között ideális a kontraszt számomra. A brightness-t nem tudom lejjebb venni, mert akkor egybeolvadnak a sötét árnyalatok. ps: a kontraszt állítgatása nálam semmi, ismétlem semmi hatással nincs a feketére, vagyis a háttérvilágítást nem változtatja. A "dinamikus kontraszt" lehet képes erre, de mindenki tudja, hogy az hüjeség, és kézzel kell belőni. Értem én, hogy ez egy tv, ráadásul nem is valami drága modell, de a referenciában említett tv-n háromszor ennyi beállítási lehetőség van, normálisan le tudja kezelni a teljes rgb színskálát, a feketéje jóval feketébb, és a betekintési szöge is messze jobb. Abban egy spva panel van az 100%. Azt el is felejtettem mondani, hogy alul kb a tv 1/3-ánál szép sárga bevilágítás van... Ennek tükrében... talán majd egy kis bukóval meg tudok szabadulni tőle, ha lesz más alternatíva.

Új hozzászólás Aktív témák