Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eastsider

    nagyúr

    örülök, hogy tetszenek a képek!
    igazából téli képpel szerettem volna nevezni, de nem egyszerű dolog ez... kezdő tájfotósként.. igen, a város inkább az én világom.. de ez is tetszik...
    és mikor neveztem akkor ugrott be ez a kép, cayman képe láttán. egyébként nem is akartam volna nagyon ezzel nevezni, mert már mutattam anno DF-ben (igaz, hogy akkor nem tetszett senkinek/nem írtak rá semmit)
    nekem is nagyon tetszenek egyébként a linkelt képek.. az első tisztára állja a címben állítottakat (abandoned road) tisztára az elhagyatottság jut eszembe... egyébként a bezárt Tiszapalkonyai hőerőműnél készült a kép, szóval van is benne valami.. a levleek nagyon odavágnak...jah imádom a nátriumgőz lámpák színét :R (sajna a mi hűzunk előtt pont kékes színű az utcavilágítás)
    a másodikat nem én szaturáltam túl, akkor készült (azt hiszem), mint az első...és az F2.8-cal nagyon érdekes a kép, na meg előtérben természet, hátul a füstölgő TVK(fene tudja mi a neve) stb...
    szerintem így már jobban érthetitek, miért vágyom annyira a nagylátóra :B

    amúgy azért vannak főleg estés képeim, mert délután, amikor pont szépek a fények rendszerint lekésem a fotózást, és akkor már megvárom az éjszakát :D de már elég jól kiismertem a sajátosságokat (még egy stopperóra(Bulb miatt jó lenne, nem kéne telefont kotorászni), egy zseblámpa (erős, kompakt) az AF miatt...) :D

    ránézek ezekre a képekre, és a télire és hát... inkább a az őszieket nézem :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák