Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zool1

    őstag

    Jármű értékelés:

    (#1356) MC Pite: tetszik a kép, a témát jobban kimelhetted volna egy kis utómunkával, és az érgből egy kicsit levágva.

    (#1357) total90: jó áll a képnek a fekete fehér, kiemeli a fehér bmw-t, úgy látom a háttéren dolgoztál is, talán egy kicsit jobban is.

    (#1358) Throme: én inkább egy kevésbé sérült autót töltöttem volna fel, biztos volt ilyen is a tarsolyban vagy ha már ennél az autónál maradtál, akkor valamelyest érdekesebb szögből jobb lett volna. (annyira nem volt összetörve)

    (#1360) Sucuka: tetszik a témának ez a fajta másik megközelítése. Szép kép!

    #1361) nesa: ötletes kép, és jól elkapott pillanat. nekem olyan mintha a siklóernyős a holdra relülne.

    (#1362) Omen: nekem nagyon bejön a kép, az utómunka is tetszik grat.

    (#1363) Retro11: mint téma tetszik, de egy kicsivel jobban fel lehetett volna dobni a képet.

    (#1369) Zozzer888: jól elkapott pillant, de ezt a fílinget egy kis utómunka még jobban ki tudta volna emelni, grat.

    (#1370) End-ru: egy kicsit el van mosódva a téma és nekem egy kicsit sötét a kép, de tetszik.

    (#1372) Freddy76: ötletes kép, de én szívesebben látnám egyiket közelebbről.

    (#1373) sphe: a téma egy kicsit másképpen lett megközelítve, de jó.

    (#1375) cattus: izgalmas kis autót választottál, de ebből a szögből egy kicsit átlagos a nézete, talán másik szögből jobb lett volna.

    (#1376) Santiagain: nagyon jó kép grat.

    (#1377) MrBean55: tetszik a kép, csak nekem egy kicsit furcsa a vágás, persze lehet hogy a háttér miatt.

    (#1378) Kazimír: egy lóerő... az ötlet tetszik, talán egy kicsit közelebbit a paciról, szerintem jobb lett volna.

    (#1379) t_a_m_a_s: naaa tigris daru állásban.... ha jól látom. ötletes kép.

    (#1380) aleister: tetszik a szekeres kép, és a hdr is jól áll neki. szép mazda , a múltkor az autópályán nem egy ilyet előztem meg....?! ;]

    (#1385) j.bravo: nagy ötlet, tetszik a kép, úgy jó ahogy van. a darut még gyakoroljad padavan... :DDD

  • Freddy76

    addikt

    Jármű:
    1356 MC Pite: Nagyon szembetűnően ferde, és talán sok az ég. Én valahogy tologattam volna a színeket, hogy a rozsdás-kopottas fíling jobban kijöjjön (pl. erősítettem volna a gép barnáján). De amúgy jó kép.
    1357 Total90: Egy (nekem) unalmas BMW egy zavaros háttér előtt. Jó lenne a kép bal oldala, a jobb oldalon viszont a parkoló autók zavarnak. A fő tárgy kiemelése sikerült – de nekem ebbe a színvilágba nem illik egy ultramodern bömös.
    1358 Throme: Na, még egy bmw… A leírásoddal együtt okés, anélkül semmilyen. Azt az előtte álló piros autót kicsit eltolhattad volna…
    1360 Sucuka: Nekem ez bőven belefér a témába, de ettől csak egy kicsit uncsi esküvői kép… Bocs, szeptember végén már esküvőundoron van…
    1361 Nesa: A tőled megszokott jó kivitelezés és kidolgozás, de nekem a kép így sem mond sokat.
    1362 Omen: Ott van, tetszik. Nem is tudom, mibe lehetne belekötni…
    1363 Retro11: Nagyon kitoltad a szélére, és fakó, valami hiányzik róla. A sok párhuzamos vízszintes viszont érdekessé teszi.
    1368 zool1: Jó kép, szép színek, a bringás hátán a tábla nem jó.
    1369 Zozzer888: Picit elmosódott, de a mozgás miatt ez érthető. Amúgy jól van elkapva a pillanat, átjön, hogy mi történik a képen. Talán kicsit erősítettem volna az autó színein, hogy jobban kiemelkedjen, de lehet, hogy akkor már túl lilás lenne.
    1370 End-ru: Túlságosan elmosódott, már alig-alig látszik valami. Jobbra sok a vinyettálás.
    1373 Sphe: Poénnak jó. Az ilyeneknél elő kell venni a telefont, ez tény…
    1375 Cattus: Jó lenne, de a piros autó jobbra és az antenna az autó „tetején” nemjósítja. Az autó egyedisége nem jön át.
    1376 Santiagain: Jó a kidolgozás, de többet engedtem volna látni a mozdonyból. Értem én, hogy nem egy sokadik mozdonyos képet akartál, de ez így túl szűk lett.
    1355 MrBean55: Igen szokatlan kivágás… Majdnem ugyanaz a véleményem, mint egyel fentebb…
    1378 Kazimir: Kár a korlátért elől, emellett túl nagy nekem itt a kontraszt a sötét-világos részek között. Az ember a ló előtt nagyon belenéz a képbe, elveszi a természetességet belőle.
    1379 T_a_m_a_s: Ha szigorúan poén, akkor jó. Nem akarom én is elkezdeni, de itt egy icipici utómunka sokat segítene…
    1380 Aleister: A szekérnek ez a HDR-esített fílingje bejön, drótkerítés zavar, de gondolom, azt leszedni nagy szopóroller lenne. Mazda túlságosan torzított, de a színei tetszenek.
    1385 J.bravo: Amikor leírtad, hogy mit szándékozol tenni, máshogy képzeltem el, de ez így sokkal jobb. Kedvencem ebből a fordulóból.

    Kimaradt valaki?

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

  • Freddy76

    addikt

    Na, ki a kakukktojás? Sajnos nem volt lehetőségem utómunkára kívülálló okok miatt...
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

  • nesa

    veterán

    (#1385) j.bravo
    Versenyre is jolett volna remek poen lett.

    #1380) aleister
    A szekeres lett jobb, de nekem hianyzik kicsit jobbrol es fentrol.

    (#1379) t_a_m_a_s
    Ez :))

    #1377) MrBean55

    Ez amolyan dokumentum jelegu szep jarmu reszlet.

    (#1376) Santiagain

    Tied is hasonlo reszlet de tetszik de kicsit meg biztos lehetne koszorulni rajta nekem a fekete reszek tul vilagossak.

    #1375) cattus

    Szep 500-as, a kep mar kevesbe jo, roppant zavaro a piros kocsi...

    #1372) Freddy76

    Ez sport jarmu, ami inkabb a galyara hasonlit:D

    #1369) Zozzer888
    Jo, de elol kicsit tobb teret kivanna.

    #1370) End-ru

    Birom az ilyen jellegu muvesz kepeket.

    #1368) zool1

    A helyszin szebb mint a jarmu :K

    (#1360) Sucuka

    Ez jopofa!

    #1362) Omen
    Nagyon jo, akarom!

    #1356) MC Pite
    Jarmu bizony, 1x vezettem hasonlot, hatalmas elmeny volt kiszalni.

  • nesa

    veterán

    Meghoztam a kakukktojast, nem muveszkep de uj, szombaton csinaltam es mikor meglattam rogton az e-heti tema ugrott be, sajnos ilyen tejfolos volt az egbolt.

  • j.bravo

    addikt

    Hát akkor megkésve bár, de törve nem, értékelések "jármű" témában:
    (most nem leszek kész minddel, később folyt. köv)

    (#1356) MC Pite: jármű ez :) A HDR-től kissé kettős érzetet kelt bennem, jó értelemben: van egy kicsit kellemes nyáresti, amibe belezavar a tankszerű lánctalpas bulldózer (vagy mi); és van egy ilyen posztapokaliptikus, kicsit baljós érzet is. Kár hogy ferde a horizont mert amúgy szerintem ez egy jó kép.

    (#1357) total90: szép FF, szép Bömi (bár én a '80-as évekbeli modellekért rajongok, ezekért az új angyal/cicaszeműekért nem ;] ), szépen leretusáltad a rendszámot :D, nem rossz, de tudsz és mutattál is már ennél jobbat szerintem.

    (#1358) Throme: maga a kép, úgy "magában" nem nagy. A sztorival együtt amit leírtál, már igen, tehát illusztrációnak király; de valami máshogy kellene hogy sztori nélkül is megálljon a kép. Végülis egyébként valami sejthető, hogy egy ilyen gépet nem poénból ragasztószalagoz össze valaki így, de nem jön át. Mindez kupát/érmet a kezében tartó sofőrrel már egyértelmű lenne, sőt az is elég lenne ha a célvonalnál lenne lekapva a jármű ilyen állapotban.

    (#1360) Sucuka: nem én vagyok Salamon, hogy megmondjam, de szerintem belefér a témakiírásba. Ennél lazábban kapcsolódó témamegvalósítás is oké még szerintem.
    Mindemellett láttunk már tőled ennél sokkal jobb képeket is :)

    (lépek, folyt. köv majd)

    Whatever.

  • j.bravo

    addikt

    folytatás:

    (#1361) nesa: Jól néz ki! Tettél rá valami effektet, vagy csak a flickr-en esett így szét? A hold picit fura nekem, mintha le lenne csapva két "sarka"; de ha enm utómunkával tetted oda hanem tényleg ott volt, akkor nem szóltam :)

    (#1362) Omen: szép. A témaválasztás és a megvalósítás is, még eza képregényes utómunka is jól áll neki. Eredetileg is elég szép fények lehettek, vagy tévedek?

    (#1363) Retro11: szép Fiesta, szép FF, jó helyszínválasztás. Kicsit talán fotózhattad volna feljebbről vagy lejjebbről, hogy a korlát (illetve az alatta futó kábelcsatorna?) vonala ne legyen olyan közel a kocsitető vonalához. Balról talán picit szűk. Jobboldlat és felül ellenben szerintem nem :D

    (#1368) zool1: ez is jó, gratu! Szépen vezeti a szemet az út a hegyekhez, jó helyre tetted a bringást is. A reklámtáblák mondjuk csúnyák de nem tudom mennyire lehetne szépen leszedni őket.

    (#1369) Zozzer888: látványos, jól elkapott pillanat, jól mutat a füst. Picit talán baloldalt hagytam volna még, bár a fehér láda illetve zsák mondjuk vágást indokolna. A gumiabroncsfal jobban néz ki mint ezek a fehér izék :)

    (#1370) End-ru: Nekem tetszik. Nyilván nem lenne baj ha a kissrác arca kicsit élesebb lenne de nem tragédia. Átjön hogy rlmisztő sebességgel száguldozik a rolleren.

    (#1372) Freddy76: az ötlet nagyon jó, a megvalósítás mondjuk olyan amit a fények engedtek... nagyon be volt borulva, ugye? A csapódó vízcseppek azért hozzák a hangulatot, és látszik ahogy tényleg nekifeszülnek a lapátoknak. Kár hogy nem volt kicsit nagyobb látószögű obid (de egy próbált megért volna a telét is feltenni, és "közelit" nyomni amint rajta lett volna a vezénylő ahogy adja a ritmust, és néhány erősen küzdő lapátoló arc)

    (#1373) sphe: a poén jó :) Jobboldalt vághatnál, sok a felesleges rész.

    (#1375) cattus: Aranyos kis Fiat 500, milyen behemótnak látszik így :) végülis kerestél nem szokványos nézőpontot, ez mindenképp pozitív! Lesz ez még jobb is azért (háttér, környező zavaró elemek)

    (#1376) Santiagain: zsír. Talán még egy kis kontrasztot elbírna (de tényleg kicsit, ne legyen nagyon dark-os)

    (#1377) MrBean55: szuper témaválasztás! A háttér és a fények nem annyira szépek sajna, a vágásba gondolom az egész nem fért bele, ami nem is baj; talán egy cseppet szűkebbre még lehetne venni - bár a hátsó kerékből egy kis darab mindenképp kell, emiatt fentről vágnék.

    (#1378) Kazimír: szerintem belefér a témába :), szép fények; talán a hölgy arcán lehetne egy kis fény még, de ez tényleg talán. A piros molinóért kár; a fehér felkötött vászon (?) jól néz ki de az a piros izé nem :(

    (#1379) t_a_m_a_s Jó nehéz volt ám, senki ne csinálja utánam! A poén jó, de jobb modellt is találhattál volna :D Az jutott eszembe hogy "a nyúl a legerősebb állat, meg repülés közben még egy sast is el tud vinni a hátán..."

    (#1380) aleister: jó perspektíva! A mazdás sikerült jobban; a kiégés ellenére is; a szekeresen kár a betonoszlopos drótkerítésért. Az élességet is a hdr vágta tönkre (a szekeresen)?

    Whatever.

  • Santiagain

    senior tag

    Jármű

    (#1356) MC Pite: Jó kis járgány! Kár hogy ennyire ferde. A horizont mehetne a felső harmadolóba. A kép világossága és színei rombolják a lánctalpas keltette komor hangulatot. Én sötétítenék rajta és a shadowst nyomnám följebb, hogy ne tűnjenek el a részletek, valamint visszavennék a szaturációból.

    (#1357) total90: Szép BMW, bár egy picivel többet talán kaphattunk volna az oldalából is. A háttér az életlenítés ellenére ront a képen. Jellegtelen és nem válik le kellőképp.

    (#1358) Throme: j.bravot tudom csak ismételni. A sztori adja el a képet, pedig a képnek kéne mesélnie. Sajnos, a kompó sem túl ideális.

    (#1360) Sucuka: Bocs, de ez most nagyon nem! Zajos, életlen, a hölgy fejét égeti a reflektor. Ráadásul a párocska kitakarja a témát.

    (#1361) nesa: Szépek a színek. Nekem jármű témában a Ladás képed jobban bejött volna. Itt elsikkad picit a járgány. Az ég nálam foltos, a Hold pedig PS. :)

    (#1362) Omen: Nálam ez a kép a nyerő. Szerintem direkt jót tett neki, hogy megcsúszott a kezed a clarityn és az élességen.

    (#1363) Retro11: Én voltam, aki leszóltam a 3 képedet a másik topikban, hogy túlságosan óriásplakátosra vannak komponálva. Ezt most is tartom. Valamint egy szokványostól eltérő perspektíva (lejjebbről) is jót tenne neki. CPL is segíthetne az üvegeken.

    (#1368) zool1: Szép táj. Bár valami miatt olyan érzésem van, hogy enyhén balra dől. Valamint kivakuzhattad volna a bringás sötét oldalát. :)
    (A marketingesek meg nyaljanak sót, hogy így belerondítanak a tájba!)

    (#1369) Zozzer888: Tetszik! Egy ici-picit mozdult csak be. Mondjuk szólhattál volna a füstnek, hogy kevesebbet takarjon. :) Illetve tágabb rekesszel talán szebben mosódik a háttér.

    (#1370) End-ru: Nekem ez is bejön. Talán egy picit világosítanék rajta, valamint elbírna egy kevés vágást jobbról és alulról.

    (#1372) Freddy76: Megint j.bravoval kell egyetértsek. (Általában nem olvasom el mások kritikáját, mielőtt megírom a sajátomat, hogy ne befolyásoljanak, de most a fentí úrtól másoltam a számokat és nickeket, így belefutottam ebbe a hibába.) Egy kicsit nagyobb látószöggel nem kellett volna félbevágni a hajót, vagy ami még jobb lett volna, ha megvárod míg egy vonalba érnek veled. Akkor lőhettél volna egy igazi Laokoón-csoportot.

    (#1373) sphe: Jókor voltál jó helyen.

    (#1375) cattus: Az EXIF-ből nem derül ki, mivel lőtted. A mélységélességből kompaktra következtetek, így fölöslegesen tanácsolnék tágabb rekeszt. A zavaró képelemek ellenére hagyhattad volna picit tágabbra. A perspektíva viszont tényleg jól el van találva.

    (#1377) MrBean55: Nekem a vágás és a háttér nagyon lerontja az amúgy egyedi járművet.

    (#1378) Kazimír: Vicces a korláton sétáló ló. A hölgyet, a tetejét és az alját vágtam volna, a korlát teteje és a ló bőven elegek lennének.

    (#1379) t_a_m_a_s: Remélem komoly, mert viccnek kicsit durva! :)

    (#1380) aleister: + 1 szavazat a Mazdára. Ha már HDR, akkor az ég lehetne sötétebb, hogy kevesebb legyen a kiégett rész. A hátsó lökhárítón tetszik a tükröződés, oldalt már kevésbé. A szekeres meg hozza azt, amit nem kedvelek a HDR-ben, a természetellenességet. Életlen, az ég meg olyan mintha vízfestékkel lenne szétkenve. (Ez mitől van? mert nem zajnak tűnik.)

    (#1385) j.bravo: Tetszik az ötlet! Kár, hogy a kikötő fényei becsúsztak a horizont alá. A víz miből van? A kétharmad részt hidrogén választ nem fogadom el.

    IMHO

    http://allergiadesign.com - http://www.flickr.com/photos/santiagain/

  • forceberg

    veterán

    :)

    Csak az AF gyorsaságát próbálgattam sok-sok fej közül megtalálni ezt :)

    http://www.flickr.com/photos/4ceberg

  • cOxeR

    Ármester

    Ezennel a "kakukktojás" témát lezárom.
    Mostantól lehet értékelni ezen forduló képeit.

    A következő forduló témája a beszélgetős topikból kiragadva: "fekete". A zárás előre látható ideje jövő hét szerda, és a 10-es szám bűvöletében október 10, este 10 óra 10 perc a zárás.

    Jó szórakozást az-e heti témához!

    [ Szerkesztve ]

  • total90

    veterán

    Kakukktojás értékelésem:

    (#1411) forceberg: igazából ha több csirke lenne a képen, szerintem jobb lenne. Így nem nagyon megy a témába.

    (#1410) MrBean55: dolgozhattál volna a témán... kialakításban. Pl. kivenni a hűtőből. Már csak a hűtő széle nagyon zavaró alul.

    (#1406) nesa: hirtelen néztem hol lesz itt a kakukktojás. Szép kép egyébként.

    (#1404) Freddy76: aranyos kölyök :) A képről annyit, hogy bal oldalt belóg a szekrény meg valami növény.

    (#1401) zool1: érdekes. Amúgy mik ezek?

    (#1395) MC Pite: a színek sokat dobnak a képen. Amin talán változtattam volna az a vágás.

    (#1394) cattus: ebben a perspektívában nekem nem jön be.

    Nem sok kakukktojásozó volt :O

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

  • Kazimír

    őstag

    Elnézést kívánok, hogy megcsúsztam a jármű-téma értékelésével - de sűrű hetem volt.
    Most viszont pótolom.

    (#1356 MC Pite)
    Kellemes kép, még HDR-ből is az élvezhetőbb fajta. A képelemek és járművek elhelyezése megfelelő (olyasmi a járgány, mint a DT-75 mezőgazd vontató volt egykoron, régi időket idéz, kicsit el is kapott miatta a mosztalgia :) ), talán némileg laposabb vágást elbírt volna, a horizontot már említették mások is.

    (#1357 total90)
    Mondhatni, ez lenne a téma közhely-szerű megközelítése. :) Szerencsére a minőséggel nincs gond és a két BMW közül ez tetszik jobban. A jobb oldali forgalom eltűntetése nyilván dobna az összhatáson/ téma kiemelésén, mint ahogy valószínűleg ezért lett ff is a kép.

    (#1358 Throme)
    Valóban nem "művészkedted" túl, és ez részben a kép javára is vált. A nézőpontot emelni vagy alacsonyabbra helyezni, ez érdekesebbé tenné a fotót.
    (arra azért zárójelben kíváncsi lettem volna, hogy 200kmh felett hogyan tartanak a szigszalagok.. :) )

    (#1362 Omen)
    Gratulálok a témához és a kivitelezéshez. A festményszerűvé utómunkázott képek ritkán nyerik el a tetszésemet, de most "átjön" a hangulat. Kipróbáltam volna ff-ben és szépiában is.

    (#1363 Retro11)
    Nálam ez az autó alkategória győztese. :K Számos hírdetésben hasonló módon - egy parkolóház tetején - jelenítenek meg kocsikat, ez ezúttal is hatásos. A ff kivitel és a távoli tömbházak szintén az illenek az autóhoz, a korszakhoz. A téma kellőképpen kiemelkedik, a picit szűk bal vágást és a erős tükröződéseket meg ott egye meg a fene! :)

    (#1368 zool1)
    Arrafelé tényleg ilyen kék az ég? :) Poszterre való táj, a téma egyértelműen azonosítható, és a szemet jól vezeti az út a kép belseje és a hegyek felé. Érdekes elgondolás a függőleges tájolás, miután a mozgás irányába szoktunk általában helyet hagyni. Nem rossz, érdekes, szokatlan megoldás.

    (#1369 Zozzer888)
    Járműnek jármű. Nem tudom cél volt-e a svenkelés, talán egy kicsit hosszabb záridővel érzékletesebb. A füst azért jelzi a mozgásirányt.
    (a lilát nagyon nem szeretem, de ez legyen az én bajom.)

    (#1370 End-ru)
    A másik topicban már kifejtetted miért ilyen a kép, így jónak ítélem a végeredményt, mely inkább a mozgás témára passzolna egyébként. :)

    (#1372 Freddy76)
    Jármű az érdekesebb, ritka fajtából. A többiek már említették, én is megvártam volna, míg velem egyvonalba érnek a hajók orrai, és úgy megragadni egy részletet. Egy kis utómunkát azért még ebben a helyzetben is elbírna.. ;)

    (#1375 cattus)
    Aranyos bumfordi forma, megfelelő nézőpontból közvetítve. A rendszám nagyon tolakodó - sajnos - és a vágás is elég szűk, gondolom a zavaró háttérelemeket próbáltad meg kiszűrni.

    (#1376 Santiagain)
    Végre valaki! :C Szeretem a mozdonyokat, vonatokat.. :B
    Mivel a gőzösöket mindenki koromfeketének látja és képzeli el, ezért direkt érdekesnek tartom a szürke árnyalatos kivitelt, sok részlettel, de elmosódó háttérrel. Gratulálok hozzá! :K

    (#1377 MrBean55
    A múltkori Royce után ismét egy érdekes járművel érkeztél, és ismét csak szokatlanul vágva (szó szerint, mindkét kerék félbe, a vágást pedig értsd képkivágásnak). Ha a pedál a téma, akkor más nézőpontból vagy jobban ráközelítve előnyösebb lehetne, ha a velocipéd maga a lényeg, akkor környezettől függ, hogyan mutatható be a legjobban. A direkt vaku által a falra vetített küllőket sem mondanám kifejezetten szépnek, de a színek, kontraszt és élesség hozzák a tőled elvárható minőséget.

    (#1379 t_a_m_a_s)
    Hehe.. hehehe :D ( j.bravo nyulas poénján nevetek még most is :) )

    (#1380 aleister
    Ez a fajta HDR nekem már sok. A szekérmaradványból (melynek lökhárítójában hasztalanul próbáltalak felfedezni benneteket :) ) talán HDR nélkül is ki lehetne hozni egy jó, sőt, nagyon jó képet. Ha újra tudod lőni, érdemes lenne.

    (#1385 j.bravo
    Tigris nélkül is hozzád tenném a képet, ha ismeretlenül be kellene sorolnom valakihez. :K
    Jópofa, történetet is körítettél hozzá. Azóta is gondolkodom rajta, mi lehet a "víz". :)

    [ Szerkesztve ]

    Be köll fizetni, azt' jólvan...

  • cattus

    őstag

    Vélemény a kakukktojásokról:

    (#1392) total90: ügyesen megkomponált kép, ló áll neki a ff

    (#1395) MC Pite: tetszi, szépek a színek, engem egy kicsit zavar az a belógó falevél baloldalt

    (#1401) zool1: jó lett, a sárga golyó kellően kiemelkedik a többitől

    (#1404) Freddy76: ötletes megközelítése a témának, kár azért a belógó növényért felül

    (#1406) nesa: a téma érdekes, csak nagyon el van dugva a képen

    (#1410) MrBean55: számomra túl kevés látszik az igazi tojásokból, túl szűk lett a kép

    (#1411) forceberg: még néhány tyúk kéne a képre, úgy jobban átjönne az, hogy mennyire kilóg a többi közül

    Do the thing!

  • Omen

    tag

    Végre volt egy kis időm, úgyhogy: Fekete

    Malacka sétál az erdő szélén. Egyszer csak leesik.

  • Retro11

    senior tag

    Jármű témában szeretnék felszólalni, tudom elkéstem, sajnos rajtam kívül álló okok miatt.

    (#1356) MC Pite Ez egy egészen jó kép lehetne.. Nekem a horizont és a vágás zavar be. Kicsit a tetejéből levennék.

    (#1357) total90 Az elképzelés teljesen jó, csak a helyszín az ami kevésbé szerencsés. Viszont tetszik az utómunka!

    (#1358) Throme Legközelebb már tudod, hogy ne fotózz le egy egyébként érdekes dolgot. Számomra túl sok minden van a képen. :K

    (#1360) Sucuka Elég érdekes megközelítése a "jármű" témának. Azt gondolom nem az én posztom értékelni a képet. Nagyon tetszik.

    (#1361) nesa Ez egy nagyon jó kép. Lehetne jobb minőségű, de az, hogy a kép konkrétan él, számomra ez teszi annyira érdekessé. Tetszik! :R

    (#1362) Omen Általában csóválom a fejem a HDR jellegű képek nézegetésekor. Ez a kép viszont pont azon kevesek közé tartozik, amihez kifejezetten passzol. Háttérképnek való, szuper kép!

    (#1368) zool1 Sokszor nekifutottam ennek a képnek. Minden megvan. Gyönyörű háttér, a téma, a színek. De valami miatt, nekem ez nem több, egy kattintok egyet és majd lesz valami belőle képnél. Kérlek ne vedd rossz néven! :)

    (#1369) Zozzer888 Nagyon jó kép. Ha lehetne ilyet, akkor én azt kérném, hogy legközelebb kicsit több teret hagyj mindkét oldalon és próbáld kicsit alacsonyabbról elkészíteni a képet. Szuper egyébként : ).

    (#1370) End-ru Mivel a téma adott volt, így nem hiba az arc elmosódottsága. Bár ha nem tudnám, hogy ez konkrétan a járműről szól, akkor viszont nagyon zavarna. Jó kép és tetszik, hogy FF!

    (#1372) Freddy76 Kár, hogy a jobb oldal elfogyott útközben. :)

    (#1373) sphe Pillanatképnek szintén jó, de kevésbé kapcsolódik az adott témához.

    (#1375) cattus Az autó elhelyezése a képen jó, de nagyon zavaró a másik két autó.

    (#1376) Santiagain Jó kép. Jól kiragadott részlet. Engem egyedül az zavar, hogy lejt az egész, kicsit talán balra. Tetszik!

    (#1377) MrBean55 Ötletes, de nagyon elüt a háttérben látható fal. Gondolom nem volt lehetőség arrébb menni.

    (#1378) Kazimír Nagyon jó kép! Tetszenek az árnyékok, bárcsak benne lenne a képben a lány árnyéka is. Mondjuk ff-ben jobban tetszik. :)

    (#1379) t_a_m_a_s :D Kreatív. Nem is kell ennél több. Ez a kép így jó, ahogy van :)

    (#1380) aleister Az RX8-ról készült kép tetszik. A tükröződés nekem kicsit elveszi a figyelmem. Ezt is megnézném azért, kicsit messzebbről.

    (#1385) j.bravo Nálam ez a kép nyert. Bokeh art :D . Látszik, hogy nem Nasa cuccal lett lőve a kép, de egyszerűen csak szuper. Imádom. Nem kezdem el elemezni, mert nem lenne elég rá 2 oldal sem. Köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

  • MC Pite

    veterán

    Nem tudok szebbet, mint ami ennyi-ennyi gyönyörű Fekete dologból áll :)

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MrBean55

    aktív tag

    SZV a "kakukktojás" témakör képeiről:

    (#1392) total90: Kakukktojáshéj. :) Ötletes, kreatív, kicsit animációs filmes. Olyan szerencsésen választottál témát hogy igazából a FF-t, a vignette-t és a kicsi DOF-ot sem lehet kifogásolni. A vignette meg szinte kell is a képnek a jobb fekete-fehér "egyensúly"-hoz. Picit talán "színtelen", de ennek is megvan a bája. Tetszik, gratula.

    (#1394) cattus: Elvileg nem rossz ötlet, de talán nem lett végiggondolva, nekem nem igazán jön be. A lehetetlen sakkállás kicsit mesterkéltté teszi a megoldást, ráadásul a fekete figura nincs se középen, se nem-középen. Alexpós, és a becsillanások (vaku?) sem hiányoznak. Kicsit több odafigyeléssel kompakt géppel is lehetett volna jobb a kivitelezés.

    (#1395) MC Pite: Jó kis kép. Vállalható képminőség, szép színek, jó életlenedés elöl és hátul is, remekül átjön az őszi hangulat. Az a "téma" mögötti kis makkocska + az előtérben lévő két homályos szálacska azért zavaró egy kicsit.

    (#1401) zool1: Nagyon szereted ezeket a golyókat mostanában, mint Gombóc Artúr a csokoládét. :) Amúgy jó kis absztrakt hatást keltő témát találtál, nekem bejön, akkor is ha utómunkával kreáltak a színek, akkor is ha nem. Ez a témaválasztás is szerencsés, a jó DOF mellett az sem számítana ha ferde lenne, a vágást is alig lehet elrontani, az is rendben van. Egy icipici manipulációt sejtek a háttérben a témakörbe hozást illetően, de ennyi belefér. Ügyes!

    (#1404) Freddy76: Kreatívan témakörbe illesztett kép, jó meglátás. :) Emiatt egy picit talán több mint egy "sima" családi fotó, de nem sokkal. Korrekt vágás és képminőség. Kár hogy felül belóg az a zöld levél, illetve a jobboldali szekrény láthatóan "dől", ez sem szerencsés.

    (#1406) nesa: Annak ellenére hogy elég gyorsan megtaláltam, azért egy kicsit keresni kellett a "témát" a képen ... , vagyis a témába tartozás nem erős, de megadható. Mivel a "téma" előtere, illetve környéke kissé zavaros, ezért kíváncsi lennék hogy mondjuk 100 emberből mennyien adnák neki (teljesen szabadon) ezt a témakört ... Egyébként elég hangulatos utcakép, nagyon jó képminőség, szép színek, korrekt vágás.

    (#1411) forceberg: Kettő dologból nehéz kiválasztani a kakukktojást, de értem én hogy mi az ábra, és persze a "nem téma" illendően homályban is marad ... ;) Jó vágás, nagyon jó képminőség és színek, remek témakiemelés, pazar háttérleválasztás. A "vicces" alkategória győztese nálam ez a kép lett. :)

  • Throme

    veterán

    Sziasztok!
    "Fekete" témában a következő képpel jönnék (fotóstalin készült):

  • cOxeR

    Ármester

    Én is fotóstaliról hozok, direkt nem a megszokott témakörből, egy minimált.

    [link]

  • Zozzer888

    addikt

    ühm...fekete:)

    ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

  • Santiagain

    senior tag

    Itt egy pofon a művészetnek, avagy amikor a pesti gyerek kiszabadul a betonból.

    http://allergiadesign.com - http://www.flickr.com/photos/santiagain/

  • MrBean55

    aktív tag

    Sziasztok!

    Mostani képem egy nyilvános élősakk bemutatóról a "Fekete királynő" :)

  • cOxeR

    Ármester


    Ezennel a "fekete" témát lezárom.
    Mostantól lehet értékelni ezen forduló képeit, és kérném az elmaradott értékeléseket is, a napokban megalkotni, hogy tényleg mindenki tanulhasson a többiek meglátásból!

    A következő forduló témája ősz lévén, egy régebben már volt téma, de ez minket nem tántorít el, tehát: levél.
    A zárás előre látható ideje jövő hét szerda este.

    Jó szórakozást az új témához!

  • j.bravo

    addikt

    válasz cOxeR #1429 üzenetére

    Hadd kérjem én is: aki nem értékelt, tegye meg! Én is meg fogom tenni, bár nem képeltem.

    Az egész topik (egyik) lényege, hogy tényleg van visszajelzés a képekre, és azok valóban értékes visszajelzések.

    Köszönjük! :R

    Whatever.

  • Real_Necro

    veterán

    Megkésve értékelésemmel pillanat témában a következőket írom:

    (#1332) Omen
    Tiszta mozi feelingem lett ettől a képtől, nagyon tetszik, ötletes. Nálam ez most a legkreatívabb. :)

    (#1334) zool1
    Számomra zavaró kicsit a bal oldalon belógó oszlop/fal, valamint a háttér sem az igazi. A vízcseppek "befagyasztása" viszont tetszik, mint pillanat téma.

    (#1335) Throme
    Ez az őszi táj most talán aktuálisabb, mint a téma indításakor. Egyedül a fehér ég valamint a felső sarkokban belógó 2 ág zavar, az erdő részlet szép.

    (#1337) Zozzer888
    Veszélyes pillanat, egy kicsivel korábban lőtt téma szerintem még jobban tükrözte volna az ütközést. Kicsit hiányolom a repülő darabokat.

    (#1338) total90
    A "gyorshajtás" pillanata. :DDD Megfelelő öltözékkel ez egy nagyon jó módszer egy új obi árának kitermelésére. :DDD

    (#1339) Furkoo
    Néztem az egész sorozatot, tetszik a megvalósítás is, kár, hogy a cigi már-már kilóg a képből. Egy füstölgő cigarettavég szerintem még jobban feldobná a képet.

    (#1340) MrBean55
    Jó kis pillanat, élmény végigkövetni ilyenkor egyes emberek arcát és találgatni a gondolataikat. :)

    (#1342) t_a_m_a_s
    Olyan mint egy reklám, tetszik a mutató "mozgása", nekem kicsit sötét a kép.

    (#1343) PRO-peller
    A pillanat tetszik, még a kenyér felé forduló madár is, kár, hogy a háttér "elvágja" a szárnyát.

    (#1344) cOxeR
    Megszokott minőség, örömteli pillanat a családnak. Biztosan arcukra csal egy mosolyt a kép, ha x év múlva egyszer előkerül. :) Tetszik, hogy a háttérből is látszik, ki van abban a pillanatban a középpontban. :)

    (#1348) forceberg
    A pillanat valahogy nem jön át, jó lett volna ott lenni, hallani, látni. Biztosan jó élmény volt.

    (#1352) Santiagain
    Szép a vízcsepp, bár kicsit életlennek tűnik, csak a háttérrel és a kompozíció szögével nem vagyok kibékülve.

    (#1353) aleister
    A pillanat nem jön sajnos át. Lehet érdemes lett volna az óra belsejét, egy mozgó darabját lencsevégre kapni?

    (#1367) *Ropi*
    A pillanat jó, a hely meg szuper. :D

    Remélem nem hagytam ki senkit sem, még egyszer elnézést a késésért. :B :U
    A következő témákban nem vettem részt, igyekszem az újakban ismét nevezni.

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

  • total90

    veterán

    Fekete értékelés:

    (#1428) MrBean55: nem tudom, valami hiányzik a képből nekem. Így csak egy sima lefényképezek valakit kép... nem látom benne azt a pluszt, amitől ez a kép jó kép lesz.

    (#1427) zool1: nálam ez sötét kék :) Egyébként kellemes makró... Mi ez pontosan?

    (#1426) nesa: ez most nekem nem. Témába sem vág szerintem, meg olyan turista kép jellegű.

    (#1425) forceberg: láttam már korábban is, pöpec :K

    (#1424) Santiagain: okés montázs, kicsit fakó viszont.

    (#1423) Zozzer888: R1 :B Egyébként más perspektíva, kicsit oldalról talán... de kezdetnek nem rossz.

    (#1422) cOxeR: adja :K

    (#1420) Throme: ez most nekem közömbös lett.

    (#1418) MC Pite: reklám kép, okés.

    (#1416) Omen: tetszik.

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

  • Throme

    veterán

    Sziasztok!

    Fekete témában: ahogy én látom :

    (#1428) MrBean55
    Itt ha kicsit több hátteret hagysz, akkor olyan tojástartós lenne a sok fej pedig a tojások benne 
    Portré inkább, mint fekete (azt vágom, hogy fekete a kalap). annak viszont jó.

    (#1427) zool1
    Számomra A piros és a kék jobban dominál. Klassz a mélységélesség.

    #1426) nesa
    Nekem is turistafotó érzeted ad a képed. Szokták mondani, hogy tágabban kell értelmezni a feladványt, így a fekete megvan. Közelebbről és más nézőpontból, esetleg még plusz effektezéssel szerintem ügyesebb képet kaptál volna.

    (#1425) forceberg
    Nagyon frankó kép!

    (#1424) Santiagain
    Itt az ötlet tetszik. Kép a képben.

    (#1423) Zozzer888
    Szerintem ha más oldalról fotóztad volna a mocit az hatásosabb lenne. Így elnyomja a sötét a motort és a tükröződést.
    Kihasználatlan a kép.

    (#1422) cOxeR
    A felső fényes terület lecsökkentésével szerintem jobb lenne ez a képed. Nagyon középen van az a fedél, ami viszont bejön, hogy a szép éles lett, nyilván ez a koncepciód.

    (#1421) total90
    Nem vágom a koncepciódat. Azt, hogy mi a pohár és az a háttér közti kapcsolat? A pohár talpát direkt hagytad le? Ennek van valami jelentése?

    (#1418) MC Pite
    Nekem ez a képed nem jön be, annak ellenére, hogy jó kis hi-fi cuccot kaptál le.
    Így egyben a cuccod komolyságához szerintem nem illik ez az „áruházi” beállítás.
    Ha csak egyik elemét fotóztad volna le, pl a CD lejátszót bekapcsolva, gyenge megvilágításban és sötétben, (amolyan „Omenesen” ((#1416) Omen)) akkor egy frankó termékbemutató kép lenne .
    Mindez szvsz!

    (#1416) Omen
    Okés lett. Ezzel nem mész sokra :), de, jó lett!

  • zool1

    őstag

    Kakukktojás értékelés:

    (#1392) total90: ötletes kép, tetszik a kivitelezés is, csak nekem sok a vignette.

    (#1394) cattus: egyedi elgondolás és kivitelezés is ügyes, tetszik.

    (#1395) MC Pite: szépek a színek és az elgondolás is jó, de nem egy síkban helyeztem el volna őket, de ez e kép értékéből semmit nem von le.

    (#1404) Freddy76: a gyermek szerintem tiszta anyja (látva a talis képeket) ;] , jó komponált kép, egyedül a fentről belógó lámpa zavar be egy kicsit, tetszik.

    (#1406) nesa: a téma egy nem szokványos megközelítése, de nekem nagyon bejön a kép, grat.

    #1410) MrBean55: ötletes megközelítése a témának, nekem egy kicsit szűk a vágás, de tetszik.

    (#1411) forceberg: a téma egy másik különös megközelítése, jó kép, de talán jobb lett volna ha több tyúk van a képen.

  • total90

    veterán

    Levél téma (tavalyi képem, de nincs időm most újra... munka, munka, munka...):

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

  • sphe

    senior tag

    Jármű
    --------

    MC Pite - az egyik legegyedibb és leggyorsabb fotó a témában. A jármű nekem kicsit szélen van, amire rátesz egy lapáttal a lencse torzítása, de az összkép nagyon tetszik.

    total90 - szép az ötlet, van benne érzés, nekem vagy középtájon kocsi, vagy vignette nélkül lenne jobban bejövős, de a feeling itt is átjön.

    Throme - nagyon szép autó, de a kompó ahogy írtad is nem a legszerencsésebb.

    Sucuka - szépen kidolgozott esküvői fotó.

    nesa - ez tetszik, nem nagyon tudok mit hozzátenni. Az arányok és 'elhelyezés' bejön nekem.

    Omen - ez a kép nagyon ott van, elgondolkodtat. Tetszik a feldolgozás. Ha nagyon kellene mondani valamit akkor talán egy lehelletnyivel kevesebb szaturáció, de tökéletes ahogy van..

    (folyt. köv.)

  • sphe

    senior tag

    Jármű 2.
    -----------

    Retro11 - ötletes bw kép. Az autó pont annyit van a szélén amennyit ennél még belefér, a jobb oldali meghagyott hely emel az autó tekintélyén.

    zool1 - Nagyon szép a táj és a színek szaturáltsága is nagyon tetszik, a hegyeken a vágás kicsit furán jött ki (talán más szög lehetett volnai ideális), de gyönyörű, megfogja a tekintetet.

    Zozzer888 - gyönyörűen elkapott svenk egy kiváló autóról, gratulálok. Egy 16:9re szélesebb füsttel is kiváncsi vagyok ha van olyan verziód!

    End-ru - aranyos ötlet. Kicsit lehetne kontrasztosabb kiemeltebb a fő téma, így egy kicsit belelóg a vignette.

    Freddy76 - Kicsit összemosódnak a hajók és a sok evezős téma nekem, de amivel lőtted amiatt e fölött szemet hunyok. :)

    Kazimír - az ötlet jó, csak nekem már túl árnyékos.

    Santiagain - a mozdonyokat jómagam is szeretem, nekem a szög kissé direkt, túl meredek. Lehetett volan kisebb szögben a mozdonyt célba venni.
    Mrbean55 - a téma tetszik, t

  • sphe

    senior tag

    Jármű 3
    -----------

    t_a_m_a_s - jó ötlet, poénos j.bravo kezét bal oldalt nem tudom hova tenni.

    MrBean55 - a vágás szűk nekem, de a törióra hangulat feldobja a képet és az érdeklődésem.

    Kazimír - jó ötlet, egy kicsit több derírőfény, indirekt fény elfért volna, vagy ezzel még több kontraszt, mintha az árnyékból a ló kibújt volna a ló.

    Aleister - ezek közü én se tudtam volna választani. Mindkettö jó kép, az elsőnek kicsit sok az alja, a másodiknál vagy a bal oldalból, vagy a jobb oldalból kellett volna kevesebbet vágni. Ez utóbbinál a kocsin kicsit soknak észlelem a hdr-t a fényes felületének köszönhetően és a felhők is kifehéredtek.

    (3hsz lett mert a mobilom így bírta)

  • cattus

    őstag

    Vélemény a feketékről:

    (#1416) Omen: szépen kiemelted a márka jellegzetes poharának alakját, tetszik a témaválasztás is, főleg hogy maga a folyadék is fekete, meg a háttér is, mégis sikerült kiemelni belőle

    (#1418) MC Pite: jók a cuccok, de engem zavar , hogy fent kilóg a noti

    (#1420) Throme: jól áll a képnek a peremsötétedés, egy kicsit hiányzik a szobor oldalából, üres a jobboldal

    (#1421) total90: ez nekem valahogy nem vág a témába, illetve kicsit sok a baloldali feketeség

    (#1422) cOxeR: kár felül azért a kiégett részért

    (#1423) Zozzer888: a kép maga jó, de az kissé furcsa, hogy (kb. mint total90 képénél) a fekete nem mint téma, csak mint háttér vesz részt a lépben, nem az a lényeg, talán a jármű témába jobb lett volna

    (#1424) Santiagain: jó ez a több kép egy képen belül elrendezés, a pacinál egy kicsit zavar az a lószállító

    (#1425) forceberg: remek kép szép színekkel és élképesztő részletgazdagsággal

    (#1426) nesa: az rendben van, hogy az olívabogyó fekete és ezzel préselik, így valamennyire a témába vág, de így önmagában nem vág annyira ide, illetve jobbról lecsíptem volna egy kicsit

    (#1427) zool1: ez inkább kék, viszont remek makró lett

    (#1428) MrBean55: ötletes a téma megközelítése, szerintem egy kevés hiányzik a kép aljáról, így egy kicsit lenntre került az arca

    Do the thing!

  • cattus

    őstag

    Levél témában a képem:

    Kicsit még gyakorolnom kell a beillesztést. :B

    [ Szerkesztve ]

    Do the thing!

  • sphe

    senior tag

    válasz sphe #1438 üzenetére

    Jármű 4

    cattus - jó ötlet és nézet, kár a jobb piros kocsiért és a beégésért.

  • MrBean55

    aktív tag

    SZV a "fekete" képekről:

    (#1416) Omen: Jó témaválasztás, tetten érthető kreativitás, jó kép. Szerintem feleslegesen, "cél nélkül" üres a baloldal, és talán kicsit túl "árnyékos" a téma, de nem rossz így sem.

    (#1418) MC Pite: A témába tartozás megkérdőjelezhetetlen. :) Az ötlet jó, de szerintem ez a nézőpont nem az igazi, a torony tetején azok a cuccok nem kellenének, valamint számomra a távirányító helyzete sem életszerű, legalábbis én még soha nem láttam így "tárolni" azt. Ebből a nézőpontból a hangfal görbülete is nagyon látszik, na most lehet hogy ez valós (ilyen konstrukció), de ezt sem tartom szerencsésnek, ugyanis a gagyi kivitelezést, vagy az optikai torzítást sem lehet kizárni. A kis ablakokon a tükröződések tetszenek, az asztalon lévő már kevésbé. Ezek apró hibácskák, de egyszerre ennyi nem kellene, kis odafigyeléssel gondolom korrigálható lett volna.. A tárgyfotózás sem annyira egyszerű dolog, mint amilyennek tűnik.

    (#1420) Throme: Bár sötét színű, de nem hinném hogy ez egy fekete színű szobor, vagy az? Na jó, árnyékok is vannak a képen, az feketés színű. ;) Ha ettől eltekintek, akkor azért nem nevezhető rossz képnek, bár nem mozgat meg nagyon. Gondolom hogy a FF a témakörbe tartozást akarja erősíteni, a szobor félbevágása és vignette megosztó tud lenni, itt speciel nálam elmegy mindkettő. Viszont a térden az a nagy becsillanás már zavar.

    (#1421) total90: Nekem végülis tetszik ez a kép, de a témába tartozást "homályosnak" tartom. Kitalálhatatlan hogy mi ez a háttér, meg hogy mi köze ehhez a ferde pohárhoz, de jó ez a foltos textúra :K, a fehér részei is éppen nem égtek ki. Az üveg optikai torzítása is jól beleillik a "hangulatba".

    (#1422) cOxeR: Hangulatában emlékeztet az előző képre, csak itt jobban látszik hogy mi az "ábra". :) Szépen életlenedik felül+alul, az a sejtésem hogy annak a felső kiégett résznek a szerző valami jelentés tartalmat is adhatott, csak nehéz dekódolni hogy mit. :) Jó kép, ami benne volt a témában az ki lett hozva belőle.

    (#1423) Zozzer888: Ühm ... ez most nem jön be. A másik topikba betett képed szerintem jobb. Anno először csak néztem hogy mi ez a színes paca, aztán persze rájöttem. :) Gondolom hogy a témakör miatt sötétítetted be ennyire, sok lett. Ha a téma nem a fekete háttér ;], akkor kaphatott volna nagyobb hangsúlyt a képen, és hát az a fél tükörkép, meg az a baloldali vonalacska, meg itt-ott azok a pöttyök nem segítenek a képen. A képméret még mindig nagy.

    (#1424) Santiagain: A maga nemében egész jó. :) A témakört hozza, gyakorlatilag minden állat "középre" néz, ez tudatos kompozícióra utal. A lovas kép a "zűrös" hátterével kilóg egy kicsit a sorból, és a fehér keretet is vastagnak találom, még akkor is ha esetleg a cím miatt lett az. Némi kontraszt még nem ártott volna, főleg a középső két képnek, de tényleg jó az ötlet. Ja, a képméret itt is nagy.

    (#1425) forceberg: Nekem is ismerős ez a kép korábbról, de szuper. :R Kiváló makró, jó színek, impresszív kép. Nagyon jól áll neki az átlós elrendezés, a jobb felső rész homályossága miatt van egy kis "pontlevonás", de tényleg remek alkotás.

    (#1426) nesa: Színvilágában nagyon hasonlít a múlt heti képedhez, ez is elég hangulatos utcakép. A témába tartozás nálam is véleményes. Magyarázható, de talán nem kellene eddig elmenni.

    (#1427) zool1: Kék és piros, plusz háttérnek egy csomó szürke. Tehát témakörbe tartozás nincs, de amúgy jó kis makró kép. Véletlenül nem Raynox-szal készült? Mert hatásában arra emlékeztet.

    [ Szerkesztve ]

  • m3ss

    veterán

    legyen ez, de csak azert, mert ez az elozo hetire is passzol :)

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • nesa

    veterán

    Kakukktojas

    (#1392) total90
    Jopofa csoportkep, egyszeruen kivitelezheto jo otlet.

    #1394) cattus

    Szinten latszik a belevitt fantazia de valahogy nem az igazi.

    #1395) MC Pite

    Temara nemrossz kep de lehetett volna meg jatszani vele hogy az eloterben levo fuszalak ne logjanak be.

    #1401) zool1
    Lattam mar ezt a sorozatot jo jo de nekem meg hianyzik valami a tokeleteshez.

    (#1404) Freddy76
    Jopofa, szegeny brumi bekeveredett:)

    #1410) MrBean55
    Ezt ugy a hutoben ahogy volt:D

    (#1411) forceberg
    Vicces joszag az biztos:)

    Fekete

    (#1416) Omen
    Ebben a forduloban ezt tartom az egyik legjobb kepnek.

    #1420) Throme
    Fekete mint fekete/feher:D

    (#1423) Zozzer888
    Jo lett, de lehet nemkellet volna ekkora teret hagyni.

    #1425) forceberg
    Szep reszlet:)

    #1428) MrBean55
    Masok is megjegyeztek valoban kicsit szuk lett, mondjuk en a szuket szeretem :U

  • MC Pite

    veterán

    Levél

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák