Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorgo

    őstag

    válasz Freddy76 #77726 üzenetére

    Nagyanyám most 97 éves. Tavaly tüdőgyuszit kapott, valami szövődményeként. LE SE SZARTA VOLNA AZ EÜ rendszer, ha netán kórházba akartuk volna szállíttatni! Az lett volna a ki-nem-mondott válasz, hogy hát örüljön a mama, hogy ilyen szép kort megélt. Mama otthon túlélt, 96 évesen. Ha idén valami akut problémája támadna, SZINTÉN LE SE SZARNÁK, mert most más probléma nincs, kizárólag a korona jöhet szóba. Apám lába vágső állapotában van, rendszeresen járt kezelésre, hogy ne kelljen levágni. Most hazazavarták. Bazmeg, erre mondom, hogy itt kib***ul meghülyült mindeni. Hol itt az igazság?? Nem több ez szar politikánál!
    Japán, ahol aztán iszonyat mennyiségű öreg él, kb. nem vesz tudomást a pandémiáról. Miért nincsenek benne a hírekben?
    Amúgy szóval nem mondtam, hogy "éljük tovább életünket, mint azelőtt". Az összes nyugdíjasnak kötelező kormányzati karantént rendelnék el, megoldva ellátásukat (kaja, gyógyszer, PH, pia, stb.). A többi aki nem veszélyeztetett, és nem kerül lélegeztetőgépre sem, és egy enyhe influenzaszerű tünetekkel 1-2 hét alatt túl van, meg kicsit fogja vissza magát belátása szerint, de élhet, és fog is élni. Felírom magamnak: csekkolni 2021-ben a halálozási statisztikát. Sztem nem lesz nagyobb. Amúgy meg lesz már pár dedikált korona kórház, meg jó kis lélegeztetőgép erdő. Lesz ellátás, más sincs csak az, legalább nem hiába építik.

    Ma bemondták, jelen ütem mellett jún-júl-ban fog tetőzni, azaz októberre lehetne esetleg kb. vége. Addig hibernálja magát az ország, hát kérem... Ja, oké, megvan, addig bevezetik a diktatúrát, hogy ez most esett le!

    [ Szerkesztve ]

    "Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Freddy76 #77726 üzenetére

    + aki gépre kerül reménykedjen, hogy nem lesz rajta sokáig, mert ~1 hét után a szájon keresztüli intubálásról általában át kell térni a gégére amivel megnő a különböző kórházi fertőzések veszélye :(((

    Btw sokan nem fogják fel, hogy a mostani intézkedések azért vannak, hogy néhány hét múlva ne ott legyünk mint az olaszok/spanyolok.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák