Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • concret_hp

    addikt

    válasz concret_hp #2882 üzenetére

    hm kikértem a bónuszon felüli részt, mondom beülök még1 sessionra.
    nézem 3 nl50 asztal megy, egyiken 50% a flopnézés, jó monodm akkor ide tán beülnék.
    2. osztásban fullom lett volna (szóval ha mondjuk kicsit lassabban ülök be) ha nem dobom el a 68o-t és kinnvolt egy KK meg még vmi erős lap, 100$ pot volt, na mind1. nade nem is ez a lényeg. hozzám ér a bb, kapok 44, flop: 4Q6 , 7en néztünk flopot, sb csekkel én emelek 2.30-at, 1 call többi fold, turn K, emelek majdenm 5$, ellen vissza min, én annak a dupláját, adja, river: 5. na mondom annyira csak nem idióta, hogy a lyukas sorával adta, ezen kívül meg csak QQ és KK ver, de azzal meg jóeséllyel emelt volna preflop, vagy flopon legalább visszaemel. ugyhogy allin a maradékkal, 27$ majdnem lejár az ideje, de adja, mutat: KQ :)
    kerek 95$ pot :D
    szarul nincs mákom :)) kevesebb mint 100 (de inkább olyan 50-60) hand alatt majdnem 2 full beülő amikor először tolom nl50-en :))

    [ Szerkesztve ]

    vagy fullba vagy sehogy :D

  • adalbert1

    veterán

    válasz concret_hp #2882 üzenetére

    Pacin a bónuszt én is nagyrészt nl50-en és 100-on pörgettem ki anno, úgy gyorsan lemegy az a 2k wager amit kérnek hogy kivehesd.
    Mostanában nem játszottam ott (utóljára az ajándék 5$-ról 100$, majd 0 a kaszinó rész által), de szerintem a játékosállomány nagyon gyenge a legtöbb limiten, viszonylag könnyen le lehet húzni őket.

    Befizettem megint 50$-it a pokerstarsra, de ebből se lett semmi, kb. mindennel buktam ismét.
    QQ-val JJ ellen, AA-val 4-es allinnél KK ellen, KK-val floppolt sor ellen (nem akartam elhinni), meg egyéb nyalánkságok voltak.

    Utána befizettem az i4poker-re is 50$-it, itt persze csak a bossos részt használom, eddig pár $ plusz.
    Persze ez is úgy kezdődött, hogy beülök sh asztalra fél beülővel, itt sikerült 3 full beülőt gyűjteni (elég lámákba lehet belefutni), persze full table-en addig 2 full beülőt bukok set vs. sor esetén, plusz egyebekkel. Jelenleg a full table NL játékot szüneteltetem is, szarul is megy, alacsony limiten meg még mindig a play money szint megy.
    Mikor már csak ilyen 10$ fele voltam, akkor gondoltam beülök PL-re. Itt is elég sok gyengébb játékos van, és elég szépen lehet őket húzni. A drawkat pl. hagyják lejönni, ha van lapod be lehet őket húzni. Egy full table PL asztalra beültem 5$-al, kiszáltam 32-vel, egy sh PL asztalon meg sikerült 4-ből 20 körül csinálni.
    Szóval azt hiszem egyelőre pl-en fog menni a bankroll visszaépítése, ha csak ezekkel a szintű játékosokkal fogok találkozni, akkor minden ok.

Új hozzászólás Aktív témák