Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • addikt

    válasz L|zsidoboz #2767 üzenetére

    Mondjuk pont abban a szakaszban jártam, ahol éppen befeszültem, mert előtte túl sokat wp-ztem.:) Úgy voltam vele, hogy kétszer emeltem, mindkétszer visszaemelt, ráadásul nem is tűnt úgy, hogy nagyon dobatni akar. A két vak csatája, szóval bármi lehet nála. Igazából nem tudtam elképzelni olyan lapot, ezen a boardon amivel kétszer visszaemel és meg tudom verni. Úgy gondoltam lesz ennél jobb helyzet is betolni a pénzem. AA eszembe sem jutott, inkább attól féltem hogy valami szeméttel védte a vakját és most telibetalálta a flop. Persze rátolhattam volna, hogy "leleplezzem" de éppen ebből próbálok kigyógyulni.

    Szóval ez nálam tiszta fold volt.
    Utána megkérdeztem, és odavetette félvállról, hogy a KK jó lett volna. Azóta idegesít a dolog, azért is tettem be.:)

    szerk: ja és hogy a kérdésre is válaszoljak: semmi read nem volt. De én úgy vagyok ha nincs read akkor inkább a konzervatívabb megoldást választom.

    szerk2: de most megnéztem PT-ben a statját. Basszus ez egy totál fish volt, így 100% lecalloltam volna. Be kéne már szerezni a PAHUD-ot... :((

    szerk3: 90%+ VPIP, 3% PF raise és 17%Showdow win és 0,46-os turn agression factor :D Bakker én ilyenekkel álmodom és most eldobatta velem a KK-t :O :O
    A nap szégyene. :W

    [ Szerkesztve ]

    ''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Új hozzászólás Aktív témák