Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lomha 8V

    addikt

    válasz Lacko87 #98046 üzenetére

    Mi járunk. Nekem egy bajom van vele, hogy zsúfolt. Egymás lábán kell taposni. Az Aldiba is sokszor megyünk, az nálunk nyugis, kint van a város (Siklós) szélén. Üdítőt szoktunk nagy tételben venni, az pedig a Tescoban a legolcsóbb, általában. Árakat annyira nem nézünk, tudjuk hogy drága de ha kell, akkor kell.

  • Exian

    őstag

    válasz Lacko87 #98046 üzenetére

    Lidl az mindig is csak másod, harmad, negyedleges bolt volt nekünk, szóval nem az van, hogy helyette járunk bárhova, hanem csak annyi, hogy a Lidlbe már nem. Az ok egyszerű: végtelenül nem vásárló barát az a bolt, belépek és menekülési ingerem van. Undorító szűk sorok, mindenhol tologatják a raklapos cuccokat, pakolnak állandóan (persze, nincs idejük), nincs hely, nem férek el, ha megállok valamit megnézni (állnék, mert nem lehet), akkor fintorog körülöttem mindenki, mert ők sem férnek el, lesni kell azt a fél négyzetmétert, ahol 10 másodpercre meg tudok állni (tudnék, ha lehetne). A pénztár is borzalom számomra, kapkodva kell pakolni, na és itt a lényeg, hogy pakolni kell.

    Ez már ezerszer volt itt téma, leírtam már többször, hogy emiatt járunk mi a Makay Tescoba, a Scan&Shop lehetőség miatt. Saját telefonommal lepittyegem a termékeket már a sorok között vásárlás közben, amikor rakom be rögtön a bevásárlókocsiban lévő szatyrainkba, aztán legközelebb már csak otthon nyúlok hozzájuk, amikor pakolunk ki a szatyrokból. Kifele menet már csak fizetek az önkiszolgáló pénztárnál, nem kell kivenni a cuccokat a pénztárnál a szatyorból, fizetek és viszlát. Számomra ez a kényelmes vásárlás, ráadásul kényelmes, nagy a bolt, tágas sorokkal, sok termékkel. A Lidlben ez is gond nekünk, hogy sok olyan termék (komplett termék család) egyáltalán nincs, ami nekünk kell.

    (amúgy a Scan&Shop elvileg csak a Makay Tescoban működik jelenleg, de én egy trükkel tudtam/tudok így vásárolni bármelyik önkiszolgáló pénztárral rendelkező Tescoban :DDD)

    Lomha 8V: látom, másnak is ez a fő gondja a Lidlben, hogy borzasztóan zsúfolt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák