Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cyberslider

    őstag

    válasz sirály12 #47 üzenetére

    Jó a NIS,de nagyon fogja a gépet,és úgy feltelepül,hogy...
    Szóval nem ajánlom.
    Inkább egy sima tűzfal,és Opera böngészőnek,kiegészítve egy adaware-el. Vírusírtó meg nekem pl. nincs is. (De ez nem azt jelenti,hogy nem ajánlok,de tény,hogy nagyon-nagyon régen volt vírusom,tehát nem spy,hanem tényleges vírus. Spy se nagyon,mióta áttértem az Operára. (Spy-t meg amúgy is fogja a firewall ugye,amíg ki nem írtom.))

    Személyszerint én nem teszem egyik vírusírtóra se a voksom,mert mindegyik jó,a frissítés gyakorisága a döntő,mert ha megnézzük,általában ha kijön egy világméretű vírus,az nagyon hamar elterjed,és mindenki megszívja,mert update sehol... Egyedül a kaspersky antivírust ismerem,ami naponta akár többször is frissít,de az is fog a gépen. (Mint minden antivírus)

    Akinek bivaly gépe van,annak ajánlom a norton-t.
    Aki jó vírusírtót akar,annak a kaspersky-t.
    Átlagos felhasználónak jó a Nod32,mert az is jó,és kevés erőforrást eszik.
    Gyenge géppel rendelkezőknek,ill. aki nem szereti,ha egy progi fogja a rendszert+beletelepül mindenhova,az AVG-t. Ingyenes verziója is van,feltelepül 10mp alatt,és múlkor egy ismerősöm 64 vírusából 64-et eltávolított,akkor,amikor már a norton se volt hajlandó felmászni,mivel valamelyik vírus ezt egyszerűen megakadályozta.

    Ezeket ismerem,van velük tapasztalatom,a többit nem,tudom még van sokféle. Ezért írtam,nem a progi a fontos elsősorban,hanem a frissítés :)

    Ettől függetlenül én akkor sem fogok feltenni vírusírtót a gépemre. :D

    https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

Aktív témák