Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz Belba #1493 üzenetére

    A három bankkártyánkból kettőt KÉSŐBB (regisztráció után pár héttel) Premier accountra változtattam és láss csodát, ennél az akciónál a PayPal nem zároltatott 1 Büdös Vasat sem egyik bankszámlánkon sem!!! (tehát a limitek feloldására SEMMIT nem zárolnak)

    Halkan kérdem: Hol írtam én olyat, hogy a premier accountra való upgrade-eléskor pénzt zárolnak?

    A limitek feloldása tök független attól, hogy personal vagy premier vagy business accountod van. Egy dologtól függ, hogy a View Limits résznél rányomtál-e a Verify to lift limits linkre avagy sem.

    1 USD = 159,4 Ft a mai napon
    1 EUR = 251,89 Ft mai napon

    És a mai napon adtál hozzá kártyát? :D Nem? Akkor miről beszélünk. A 176 Ft valószínűleg a dollár egy korábbi devizaárfolyama volt.

    Akkor szerinted a 400 Ft most 1 USD vagy 1 EUR, vagy mégis micsoda?!
    (A 176 Ft-ot már meg sem kérdezem, vajon az micsoda.)

    Lassan írom, hogy megértsd... :DD

    A 400 Ft-ot az expanded use miatt és a limitek feloldása miatt vonják le HA AKAROD.

    Az 1 USD-t, 1 HUF-ot, 1 EUR-ot pedig a kártya hozzáadásakor a kártyához tartozó számládon zárolja a bank a napi középárfolyamon. Ezt nem vonják, csak zárolják, és kb. 2 hét múlva feloldják. Ez a "díj" hivatott arra, hogy ellenőrízzék a kártyád valódiságát.

    Pl.: Minden Premier számlára érkező pénzből 3,4%+90HUF-ot levon a PayPal tételenként!

    Nem mondod? :DDD Nem olvastam még elégszer a díjtételeket. :U Ez is csak akkor igaz, hogy ha Hungary-vel regisztrált paypalosnak küldesz. Külföldinek 3.9% + 90 + ha nem a megfelelő devizában küldöd még 2.5% konverziós díj.

    Ezzel szemben a Personal számlára érkező pénzből nincs levonás.

    Azért ez nem teljesen fedi a valóságot. Mint azt fentebb is említettem, ha valaki bankkártyáról fizet neked a paypal egyenlegedre, abból minimum 5.4% + 90 Ft jön le alkalmanként, de ilyet fogadni max. 5 alkalommal van lehetőséged évente, ezt elkerülendő érdemes upgrade-elni premierre. Azonkívül mint azt már korábban is említettem előre nem tudod megjósolni (ha csak nincsenek Földön túli képességeid), hogy a várt pénzösszeg kártyáról vagy paypal egyenlegről, esetleg számláról érkezik. Aki sokat ad el vagy szokott többször is pénzt fogadni, annak elengedhetetlen a premier account.

    (Jó tudni azt is, hogy ha mégis upgrade-el Premier-re, visszaút már nincs!)

    Ezt is rosszul tudod, mert évente lehet kérni a paypal supportját, hogy downgrade-eljék az accountot.

    Ennyi erővel inkább azoknak segíthetnél, akik valahol elakadtak és segítségre lenne szükségük!

    Állok rendelkezésükre. Csak ha már a segítő szerepében tetszelgünk a segítség legyen a lehető legpontosabb. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák