Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rabby7

    csendes tag

    válasz San398 #7421 üzenetére

    Hali
    Én most egy öszvér megoldást próbáltam, egyenlőre kevés sikerrel(értsd:esek kelek a tier 2-3-as mapokon):
    Egyfelől spelltotem+summon skeleton+item rarity+melee splash / raise spectre+faster casting+fire penetration+item rarity(a spectre meg az act 3 ban a flame sentinel-ami tűzgolyókat castol) / raise zombi+minion damage+minion speed+rarity (ez a sereg :D )
    , másfelől meg a curse on hit+arc+temporary chains+frostbite meg a hatred aura+generosity meg a purity of elements. Uniq itemem egyenlőre meg a Bones of Ullr van ami plusz dögöket ad és ennyi. Félkész, under construction ( bár nagyon ugy érzem hogy vagy raritys/Magic find build legyen VAGY minionos, de ez a 2 együtt... nem is tudom...
    pláne hogy a Quantitys gemet se találtam még.
    Viszont igy másfél hónap után tegnap esett egy Exalted!
    Már csak az a kérdés hogy egy 5 lukas Greeds embrancet(plusz rarityt ad) vegyek e belőle( és a curse oldalt erősítsem plusz egy átokkal, pl Enfeeble) vagy vegyek egy Pledge of hands 5 linked staffot(alapból van benne egy 30 as spell echo), amibe meg a summon raging spirits megy, rarity+meele spalsh+culling strike+vagy minion damage vagy item quintity(ha szerzek valahonnan).
    Andvarius ring is drága, sacc 10 chaosér megy.
    A tippket köszi amugy, én epic tárgyra gondoltam mint pl az Arumvorax, ami olyan 50-60% all element resistet adna...-20raritiért cserébe...de csak 3 lukas...
    Vannak dilemák... :D
    Javaslatok/vélemények jöhetnek pro és kontra, nagyobb a tapasznyalatok mint nekem! :-)

    Az élet egy nagy Kaland,vagy semmi!:D

Új hozzászólás Aktív témák