Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz Har_melin #2009 üzenetére

    Néhány dologban kijavítanálak, ha nem haragszol...

    "- úgy vettem észre, hogy - ha nem unique cuccról van szó - akkor az egykezes kardok gyakorlatilag használhatatlanok. mindenre jók, de semmiben sem igazán jók. Ha sebezni kell van erősebb, ha a tempó számít van gyorsabb, ha a kritikus esély, van nagyobb. Ki lehet persze fogni valami szerencsés rollt egy sárgán, de az a kivétel."

    - Na ez pont nem igaz. Ami értéktelenek azok az egykezes axe-ok illetve a low attack speed-el rendelkező physical wandok. Aki axe-al akar harcolni azok több mint valószínű, hogy Soul Taker-el fogják tolni, aki meg phys wander az valószínű valami 1,4-1,5+ os wanddal fogja tolni. Az egykezed phys kardok nagyon durván sokat érnek, főleg össz 240DPS felett. A legjobban passzív fán a sword-öket lehet buffolni, rengeteg node van a duelist és marauder környékén, tudom, mert én is azt csináltam. Mace/sceptre ugyanez, rengeteg node a marauder körül. Még meg lehet említeni a staffokat, de azok csak top-high dps-el adhatóak el(400+), vagy durva spell dmg+cast speed kombó.

    Végül a bow-ok. 1,4AS feletti nagy phys dmg-s bowok simán elpasszolhatóak, elemental részről meg olyanok amiken legalább két különböző ele-dmg van. Természetesen fontos, hogy valaki fel tudja mérni mi a nagy dps. Ha egy lvl38on már használható bow sebzése pl 80-100dps az nem nagy szám, ellenben ha 150+ az már igencsak az. Persze ezek mind magasabb lvl-en hullanak, mint 38.

    "- úgy vettem észre, hogy - ha nem unique cuccról van szó - akkor az egykezes kardok gyakorlatilag használhatatlanok. mindenre jók, de semmiben sem igazán jók. Ha sebezni kell van erősebb, ha a tempó számít van gyorsabb, ha a kritikus esély, van nagyobb. Ki lehet persze fogni valami szerencsés rollt egy sárgán, de az a kivétel."

    - A nagy crites fegyverek mindig keresettek, ha jó dmg járul melléjük.

    " A buildhez passzoló "+X level of ... gems" szintén, persze mondjuk egy íjon semmit sem érsz egy meleé gem-et tápoló moddal."

    Ezek közül ritka ami nagyon dobna a fegyver értékén. Általában többet profitál minden karakter a nagyobb dps/crit/as/castspeed értékekből mint a +gemlevelből. Egyszerűen erre nem szűrnek csak bizonyos buildeknél. Nem is érdemes őket gyűjteni. Wandoknál még lenne értelme a spellek miatt, de ott meg max a 3L, így ezeket sem keresi senki.

    Persze ezek olyan dolgok, amik bármikor változ(hat)nak. Majdnem minden eladható, ha megtalálja az ember a megfelelő vevőt.

    ---------------------------------------

    A mikrotranzakció drágaságáról...

    Nekem már biztos benne van vagy 40k+ a 2 év alatt. Hogy miért? Mert semmi sem kötött még le 2 évig, mert a készítők megérdemlik, mert egyszerűen egyre jobb lesz a játék. A D3 15k volt, 3,5 hónapig nyúztam.
    Asszem arányai tekintve ezzel a játékkal jobban jártam...más elkölt majdnem ennyit egy WoW-ra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák