Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niklebi

    senior tag

    Sziasztok!

    A probléma az,hogy vettem egy új HDD-t és szeretném arra telepíteni a rendszert+a programokat. Azt szeretném ha azon lenne a "C" partíció és a mostani merevlemezen lévő "C"-t megszüntetni, vagy másra átnevezni.
    Win7-et használok és csináltam egy lemezkép fájlt a jelenlegi rendszerről és azt szeretném mint egy rendszer visszaállítást az új HDD-re feltenni. Mit csináljak,hogy tudom ezt megoldani?
    Én azt gondoltam,hogy először csak az új HDD-t teszem a gépbe,particionálom majd ha kész akkor gép kikapcs, beteszem a régi merevlemezt és mintha újra telepíteném megformázom a jelenlegi rajt lévő "C"-t és utána rendszer visszaállításként a lementett lemezképfájlt használva telepítem a rendszert már az új HDD-n lévő "C".re.
    Lehetséges egy ilyen megoldás? Teljesen kezdő vagyok ilyen dolgokban,még soha nem csináltam még hasonló dolgokat sem. A particionálást eddig mindig csak 1 HDD vel csináltam,vagyis soha nem volt 2 winchester a gépbe amin partíciót kellett volna változtatni.
    Remélem elég érthetően írtam mit akarok,most már csak valami jó megoldás kellene. Ja semmilyen angol nyelvű programot nem igazán tudok használni mivel 1 yes-en kívül semmit sem tudok angolul.
    Segítséget nagyon megköszönöm.

  • niklebi

    senior tag

    válasz Fire/SOUL/CD #140 üzenetére

    Köszönöm a gyors választ! :R Olvasom amit linkeltél. Kérdésem,hogy ez a program jó lesz a másolásra:
    Paragon Partition Manager™ 10.0 Personal
    Most töltöttem le ,hogy olvasgattam a topikot. :K

Új hozzászólás Aktív témák