Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz dat #12 üzenetére

    Hát én a gprs starttal nem mailezni szoktam, max a telómon:T
    Arra meg simán elég hogy pár kb képet elküldjek.
    Emmeltt ott vannak a többi csomagok is, az 1 megás, és 30 megás csomagok is.
    éN rengetegszer használtam régebben az 500-asat, az hogy este használhattam csak, nem igazán zavart. Napközben el tudtam máshonnan is érni a netet....
    És mint írtam már itt pár helyen , mailezek, és messengerezek, sőt ircezek is a telefonomról, mégis a havi gprs használatom nem éri el az 500-1000 ftot sem.
    És azért elég sokat fenn vagyok rajta...
    Mellesleg én is tudnék norvég, stb árakat mondani.
    De könyörgöm, magyarországon vagyunk!
    A magyar árakhoz hasonlítsuk már !
    Nézzük csak vodánál mennyibe kerül 500mega?Vagy a t-mobilenál???:(


    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • csiga997

    őstag

    válasz dat #12 üzenetére

    Franciaországban 8 megabites szélessávú net (dsl) kerül átszámítva 3000 ft-ba. Azért ahhoz képest a pannon 6250 ft, 500 mega, kb56kbit/sec közel sem olcsó. Arról nem is beszélve, hogy

    Arról nem is beszélve, hogy ha kilépsz az ajtódon, akkor a 8 megás netedet feldughatod... :U Ne keverjük a drótost meg a wirelesst, mert nyilván nem ugyanaz a kettő. Utóbbinál nem csak a sávszélességet fizeted meg, hanem a mobilitás lehetőségét is, ami a másiknál értelem szerint 0.
    Az ilyen ''Franciaországban bezzeg'' kezdetű okoskodások végére nem ártana mindig odaírni az egy főre jutó GDP értékeket sem, mint viszonyítási alapot. Amúgy csak a szomszéd fűje nyavalygás az egész..

Új hozzászólás Aktív témák