Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82860288

    törölt tag

    válasz zsiga68 #63398 üzenetére

    Jaj ne már...akárhányszor idejövök soha nem kapok egyenes választ vagy segítséget vagy magyarázatot, amit a kettővel előző hsz-ben is kértem, mert nem értek mindent.
    Ennyi, szar a szolgáltatóm és nem tudok mit tenni? Miért töltődik be FB 5+ mp alatt, miért töltődik be egy link egy webshopban 10+ mp alatt?
    Mit kellene megnéznem, milyen beállításokat kellene megváltoztatnom? Mit tudok tenni az én oldalamon, hogy minden jól működjön?
    Nincsen sok addonom böngészőben, nem fut torrent a háttérben, max Outlook és Total Commander.
    Esténként már nem kellene akkora terhelésnek lennie, nem tudom hol van a legközelebbi elosztó, de nem messze.
    Tényleg ennyire szar?
    Vagy lehet meg kellene vizsgálnom a lakásban a lánc minden részét és akkor lehet kiderülne mi a baj és ha nem nálam van, akkor visszamenni a szolgáltatóhoz hátha jutunk valamire?
    Mert borzasztóan frusztráló az a lassúság, ami néha van és egyenlő a '90-es évek betöltési sebességével.
    Azért jöttem ide, mert Google és YouTube nem segít, mindenki azt mond, amit akar, azt ír amit akar én meg döntsem el mit használok? Mert jönnek ide mindenféle fura kérésekkel de az én 2 hosszú hsz-em után annyi a reakció, hogy engedjem el? Miért? Miért? Miért? Már tanulni sem lehet itt? Menjek el egy hálózatkezelési tanfolyamra vagy mi a szösz? :(((
    Nem erről szól ez a topik, hogy ha valami hiba van, akkor megtaláljuk a hiba okát és kijavítsuk vagy optimalizáljuk a hálózatot amennyire lehet?
    Vagy itt mindenkinek ezek szerint tök szar a hálózata és ez rendben is van, mert 2023-ban Mo-n ez íg működik?
    Hát én ezt nem vagyok hajlandó elfogadni.
    De akkor majd keresek valami kamus netes szakembert sok pénzért, aki hajlandó ide kijönni és megnézni személyesen mi a lehet a gond...

Új hozzászólás Aktív témák