Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz iMOD #3894 üzenetére

    Nekem tökéletesen működik az iwiw Firefox böngészővel is... :K

    Amúgy teljesen igazad van : képtelenség a milliónyi nevenincs böngészőre is működőképessé tenni minden weboldalt.
    Ha a mi webshopunk valamelyik böngészővel "katyvaszként" jelenik meg, akkor valószínűleg más weboldalakkal is baja lehet. (A felhasználó jólfelfogott érdeke, hogy olyan programokat/böngészőket használjon, amivel nem lesz gondja a neten sem, nem nekünk kell őhozzá alkalmazkodnunk.)
    A weboldalak aljára sok helyen kiírják, hogy "javasolt böngésző típusa és javasolt képernyőfelbontás"...

    Ingyenes az IE is, és a Firefox is: aki nem ezeket használja, az magára vessen.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Pár hónapja az Explorerrel is bajom lett : hirtelen azt tapasztaltam, hogy nem tudok belépni az OTP-NetBank oldalamra, ahova pár napja még be tudtam simán lépni.
    Hosszas kínlódás után felhívtam az OTP-NetBank Helpdesk telefonszámát : kiderítettük, hogy a Google Toolbar-ban van valami, ami megakadályozza a belépésemet! :o
    Letörültem a gépemről a Google Toolbar-t és attól fogva újra simán tudom használni a NetBank oldalamat.

    Azóta nagyon figyelek, hogy ez az agresszív program ne tudjon rátelepülni a böngészőmre. (Nem könnyű megakadályozni, mert lassan már mindegyik program telepítésénél bújtatva ezt is ránk akarják sózni. Egy figyelmetlen pillanat és máris a gépemen csücsül a Google Toolbar.) :U

    OFF-gomb nem működik! :((

    [ Szerkesztve ]

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák