Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cozmo

    őstag

    Felraktam a legdurvább SEO cuccot (képmentések a letöltésben nézz bele)! Admin felületről olyan meta leírásokat fabrikálok a termékek leírásából akár tömegesen, hogy csak úgy nyekken :D Most a következő lépés az lenne, hogy mivel bearcultam a google
    webmester tools által közölt adatok miatt, 1 nyelvűvé tenném a boltot.

    Kicsit érthetőbben:

    A terv: Van 1 termék, amihez van angol és magyar leírás is. A vevő kiválaszthatja milyen nyelven akarja böngetni az áruházat. A cél az lenne, hogy tudjon választani nyelvet mint eddig, DE a termék leírás tekintetében az angol kezelőfelületen is a magyar termékleírást töltse be a termékhez. (Nem akarom több ezer termék leírását átírni egy bizonyos termék magyar és angol leírásának egyezése miatt.

    B terv: Láthatatlanná tenni a google számára az angol(nálam többnyire az is magyar ezért duplikált lesz) termékleírásaimat

    A probléma ami megoldásra vár egy képben elmesélhető:

    Hogy lehetne ezt frappánsan (1-2 perc) megoldani?
    Az sem baj, ha bármikor visszakapcsolható lenne újra a kétnyelvűség.

    ui.: Érdekesség: Próbaképp töröltem az angol nyelvet a Admin>Lokalizáció>nyelvek-nél, azzal eltűnt teljesen az angol nyelv választási lehetőség. 1 nyelvű lett a termékleírás írási lehetőség az admin felületen, és a boltnak is csak magyar felülete lett. Ezt visszacsinálni is pár kattintás volt. (újra felvettem az angol nyelvet).

    [ Szerkesztve ]

    Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

Új hozzászólás Aktív témák