Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • oba

    addikt

    válasz g0n21 #21 üzenetére

    Borzalmas azt látni, hogy rendre ár alapján sorolod az órákat minőségi és nem minőségi (általad szépen kendőzött low budgetnek hívott) kategóriába. Az SKX is minőségi óra, az egyik legnépszerűbb modell. Nem értem miért fáj az, hogy meg lehet venni olcsón külföldről.

  • csabulaxi

    senior tag

    válasz g0n21 #21 üzenetére

    unod a seiko 5-ök sokszínűségét miközben remegve vártátok, a basekworld-öt, hogy a rolex tesz-e sárga pöttyöt a mutató végére, de csak nagyítót tett arra a modellre amit összelehet keverni azzal amin már amúgy is volt
    amúgy a svájci topikba még mindig nem sikerült egy posztot sem feltenni óráról, pedig régóta szervezkedtek a háttérben

    az inkább 100 fossit beszólás csak egy ember, aki néha toll egy képet a z imádott márkájáról, önigazolást keresve a z (elbaltázott) vásárlásához, úgy mint te a rolexedhez, aminek szintén szar volt a szíja, ahogy most is, az arról koppintott seiko jubilee mitől lenne jó, ha alapból egy szar konstrukció
    a fossilost próbáltuk helyre tenni, de azért nem tilthatod ki mert neki az tetszik, ignoráltam , hátha megunja, de ő miatta másokat elküldeni.....

    [ Szerkesztve ]

    "A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

Aktív témák