Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    Topikgazda

    válasz zoli62 #19506 üzenetére

    Elvileg négy óránként ellenőrzi, hogy van-e friss build (14400 a beállított érték, az másodpercben számolva 4 óra), ebből vontam le ezt a következtetést). Másik lehetőség, hogy perc a mértékegység, ekkor 10 naponta ellenőrizne, de ennek nem sok értelme lenne.

    Ha meg akarod sürgetni, akkor
    1. lépj ki az Operából, és a profilodban található Local State fájlból töröld ki a last_check_timestamp sort,
    2. indítsd el az Operát, és várd meg, amíg megjelenik az új mappa
    3. lépj ki az Operából, és indítsd el újra

    Penge_4: Az új Operában ugyebár csak meglévő action-ökhöz lehet majd billentyűparancsot módosítani. Ez implementációs okból van így (azaz Chromium örökség) vagy konkrét technikai akadálya is van annak, hogy ne lehessen Operához hasonló megoldást csinálni?
    A legutolsó két buildben szereplő opera.pak fájlt nem szedtem szét, lehet, hogy azóta változott a helyzet. Ez a fájl az Opera sajátja, nem Chromium örökség, tehát az Operánál alakították ilyenre, amilyen. Szerintem nem lenne technikai akadálya, "mindössze" nézőpont kérdése, hogy parancshoz rendelsz billentyűzetkombinációt, vagy billentyűzetkombinációhoz parancsot. Ez utóbbit lehet sokkal általánosabban makrózhatóra megírni, és az már lényegesen több időt vesz igénybe. Arra a kérdésre a válasz, hogy ez végleges, vagy egy gyors implementáció az O12 tudását hozó megoldásig, csak idővel fog kiderülni.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák