Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LonGleY

    veterán

    válasz LonGleY #19216 üzenetére

    Szóval a váltás mint ötlet jó, csak a módozata nem az igazi. Ebben egyetértünk.

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz LonGleY #19216 üzenetére

    Hát most nem nagyon reagáltál érdemben azokra a dolgokra, amiket felvetettem az óriáshsz.-ben... :)
    Pl. hogy webfejlesztési szempontból mitől is jobb a WebKit, mint pl. a Presto, és hasonlók... :)

    Sk8erPeter

  • Penge_4

    veterán

    válasz LonGleY #19216 üzenetére

    "vagy akár a saját bringabolt.hu stb-stb. Elég tetemes különbségeket tud generálni."

    Igen, a position:fixed ismert hiba volt. Ha eltünteted a felső keresősávot és átírod a background-attachment-et "scroll"-ra, akkor tökéletesen megy az oldal Operával.

    Egyébként az oldaladról eszembe jutott egy újabb, általam kedvelt Presto sajátosság.

    Példa: [link]

    Van alul 8 kis kép a bicikliről, amire rákattintva felül betöltődik nagyba (és hoverre tovább zoomolódik).

    A te oldaladon valamiért nem működik a középső klikk Operával sem, de sok hasonló oldalon középső klikkel meg tudom nyitogatni teljes méretben új tabokon a képeket hasonló esetben.

    Na ilyen sincs egyik másik böngészőben sem, mert ott a középső klikk Ctrl+Shift+Enter-ként funkcionál.

    ps: Egyetlen "hátránya", ha egyáltalán annak nevezhető ennek a működésnek, hogy középsőklikkre nyílik egy javascript:void vagy javascript:onClick-es üres tab. De ezt azért nem mondanám hátránynak, mert a többi böngésző ilyenkor nem csinál semmit.

    (#19222) M3oH: A Chrome Webstore-ból azért nem lehet, mert a Google letiltotta. Egyébként ehhez kapcsolódva lenne egy kérdésem. Operában a telepített Chrome-os kiegészítők funkcionálnak a chrome.google.com/webstore oldalon? Mert ezt ritka nagy geci húzásnak tartom, hogy ezt letiltotta a Google önhatalmúlag.

    (#19226) utgyuru: "Most váltottam át firefoxról"

    Jó az időzítés. :D Mi épp most készülünk Firefoxra (vagy bármi másra) váltani, mert az Operának annyi. Az új verzió még a Chrome-tól is butább lett.

    De viszont abban megjegyzi az általad kívánt zoomot (amitől én személy szerint agyfaszt tudok kapni és ennek kikapcsolhatatlansága (FF-ben legalább ki lehet kapcsolni) is bőven elég arra, hogy felbassza az agyamat. ;] Ugyanis ha felnagyítok egy 200x200 pixeles képet 1000x-esére az example.com/content/images/ cím alatt, akkor kurvára nem akarom sem azt, hogy megjegyezze, sem azt, hogy felnagyuljanak ugyanekkorára az example.com/posts/ oldalon lévő cikkek/hírek.

    Ahogy azt sem, hogy ha éppen ágyból fekve olvasok felnagyított oldalon, akkor ezt vissza kelljen váltanom utána. Normál esetben elég bezárnom a fület.

    ps: javascript:onClick... ehh.... megszűnik az MSN, pezsgőt bontok, erre tessék. A PH-ból csinálnak MSN-t. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák