Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Penge_4 #17542 üzenetére

    Igen, igen, tudom, sokszor linkelted már ezt az oldalt, és sokszor átrágtuk már a témát, hogy a keresőfunkció Chrome-ban még mindig sokkal jobb.
    De ezt pár hsz.-szel ezelőtt is pont megemlítettem.
    Meg pont veled beszélgettem erről korábban, ugyanitt. :)

    Egyébként neked tényleg napi szinten kell ez a whatwg.org oldal, hogy ennyire idegesít? :D

    (#17543) brd :
    ja, a fosul megírt JavaScript-kódokra Opera sajnos iszonyatosan érzékeny.
    Igazából az lenne a helyes, hogy a szar kód egyszerűen semmilyen böngészőben nem fut le, és nem engedékenykedünk (tehát nem biztos, hogy az Opera szar), de ha a többi böngészőben működik, akkor aztán magyarázhatod az átlagfelhasználónak, hogy márpedig az oldal kódja a szar...

    (#17544) hunfatal :
    miért, Chrome-ban a sok fül nyitogatása belassítja a GUI-t, vagy mi? Ilyet még nem tapasztaltam, pedig előfordul párszor, hogy több fület is megnyitogatok gyors klikkelgetésekkel.
    Ja, nekem is mintha rémlene valami Chrome-mal kapcsolatban, hogy kezdenek valamit a letöltés-kezelővel.
    Amúgy konkrétan ott mi zavar? Hogy nem lehet MIME-type-okra állítgatni, meg hasonlók?

    Egyébként furcsa volt számomra, hogy amikor Operára visszaálltam, a letöltögetéseknél nem jelent meg alul az a kis tálcaszerűség az éppen letöltött tartalommal, valahogy hiányoltam... tehát ez Chrome-ban pl. nem is olyan hülyeség. Opcionálisan berakhatnának ilyet Operába is (vagy valami hasonlót).

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák