Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Declare #42653 üzenetére

    mi a német pályákat bő 20 éve ezzel jártuk meg :) kecskemét-köln oda-vissza... durván 24 óra alatt értünk ki, 100 fölé csak komolyabb lejtőkön ment a mutató, viszont időnként lefogtuk a belső sáv forgalmát, amikor pl porsche-vel is lassítottak mellettünk, hogy megnézzék a gépcsodát :DDD ...már akkor '96-ban... most mit néznének, ha ilyet látnának? akkor egy parkolóházban is leálltunk, mentünk vissza a kocsihoz és egy 50-60 körüli német fickó sétálgatott körülötte vidáman, nézegette-csodálta... nézte rajta a "H"-betűt és azonnal leesett neki honnan jöttünk: "aaaaaa, ungarn" :D

    (bocs a képminőségért, beszkennelt családi képen találtam csak meg és körbevágtam ...kint készült a kép)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • haddent

    addikt

    válasz Declare #42653 üzenetére

    Szeretem a Hazámat, de be kell vallani, hogy a német precizitáshoz köszönőviszonyban sem vagyunk... És ezt most nem csak az iparra értem, hanem a mindennapi életre, amiről te is beszélsz. Na meg van műszaki állapota a járműveknek stb.. Én azt gondolom, hogy a túlzott félemlítés/büntetés soha nem jó módszer :N
    130-170 az simán tartható, nem versenyszerűen, de számomra (is, neked is ezek szerint) ettől még baromi élvezetes. Ráérek majd kapuzárási pánikkor versenyezni 250 -el ;] Még soha nem mertem a trafik miatt, de szerintem olyan 5000-5500rpm környékén sík úton a 200 hozható egyébként. De hát ja, az már nem átlagos használat.

    honda 1993 ez rajtad áll, kinek és mit hiszel el. Ha valóban 55 ezer km van a vezérlésben (és nem öreg korra, nem 10 éves stb..) akkor szerintem hátradőlhetsz még minimum 20-25 ezer km -ig (meg egy pár évig ha nem öreg még!). A gyári előírás 150 ezret ír, a szerelők akiket kérdeztem hogy ha tutira akarok menni akkor mi a recept 100-110 ezret mondanak, én olyan 70 ezer környékén gondolom cserélni :R

Új hozzászólás Aktív témák