Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szaki Bácsi

    tag

    Sziasztok. Nekem elég régóta megvan a telefon, de eddig csak másodlagos volt, mivel egy Z1c mellett használtam. Ha nem gond leírnám tapasztalataimat, hátha valaki pont ezekre kíváncsi. :)

    Előre leszögezném, hogy nem egy telefonhoz fogom hasonlítani, hanem rögtön öthöz.

    Pozitívum:
    Alapból nagyon jó az ára, ahhoz képest, milyen az anyaghasználat, és a felszereltsége a telefonnak.
    A kijelző nagyon szép, és pont jó a mérete. Felbontással eddig nem nagyon volt gondom.
    Akkumulátor hihetetlenül jól bírja.
    Maximális SD kezelése ugyebár 32GB. Nos én ezt maximálisan kitöltöm egy Samsung Evo-val. Van rajta 4GB szabad hely, de semmi döccenés. Ma kb este 6tól kezdve folyamatosan nyüstöltem, és mostanra kezdtem érezni, hogy meleg. De semmi a régi Xperia S-emhez képest. Imádom benne a dedikált gombokat, nem túl erős a fénye, de nekem pont jó. Hang minősége és tisztasága hangszórón, és Jacken egyaránt megüti a Sensation XE-m szintjét. A kamera, nagyon hajaz egy Sony szenzorra. Akár a Sola kamerájával, akár a P kamerájával mértem össze, mindig ugyan azokat produkálták. Nem csak kép minőségben hanem viselkedésben is. (Alap mosódás ami fényhatására megszűnik). Videó felvétel is hibátlan hamar talál fókuszt, amit képes megtartani akár kézremegés ellenére. Esti képek is hihetetlenek, nagyon jó benne a szolárium vaku, ami mellett le lehet barnulni. 2 év garival akár top eladásokat is produkálhatna ha nem Tescos lenne. Mára már lecseréltem a Compactot erre. Ami még hihetetlen benne, a Wi-Fi. Nagyon rá szoktam hogy nem telefonon hanem a QX-10-es kamerámmal készítek képeket. Sokkal, de sokkal jobban veszi a jelét mint a Compat, és még nagyobb hatótávon is működik.

    Negatívum:
    Amikor kibontottam a dobozt nem gondoltam volna, hogy ilyen silány töltő, és adatkábel jár hozzá. Miután eltelt a 2 hét ki is dobtam mert féltem bármit is rákötni ezekre a tartozékokra. A nagy időigényes töltés nem igazán ide való, mivel én akkor töltöm amikor alszom, így ez nem zavar, de alapvetően nem erénye a telefonnak. Videó valahogy nem tűnik nekem 1080p-nek. Amikor gépen nézem vissza kisebb mint a Z1c videója. (VLC ben) Valamint nem is olyan jó Full Screenben. 720p-nek viszont tökéletes. Emellett még elég idegesítő a kiegészítő hiány. Se tok se fólia. (Alapból ugyan van fólia, de az egy idő után kuka lesz)
    Aminek viszont nagy hiányát érzem, ámbár nem ebbe az árkategóriába tartozik az az NFC. Mivel mindenem NFC-s, így semmit nem tudok használni. Se a SW2-őt sem pedig a Sony BT fülesem mivel azt is NFC-vel kell párosítani.

    Fórumban említett hibák:
    Nekem eddig semmi, de tényleg semmi nem jelentkezett. A képek egy rendes 5mp-s telefonnak felelnek meg, a kijelző nem vibrál soha sem. A frissítés valóban nem jött idáig(ma vettem észre) de ez nem is zavart.

    Amitől óva intenék mindenkit!! Ne vegyétek meg hozzá a mágneses adatkábelt. 10cm az egész nem ér 2 forintot.

    Végszó:
    Karácsonyra, idősebbeknek belépő telefonnak, fiatalabb gyereknek első telefonnak tökéletesen alkalmas. Nagyon nagyra fel lehet húzni a betűket, így az idősebbek is jobban láthatják. S a jó anyaghasználat miatt kisgyereknek is alkalmas, aki alkalomadtán le-le ejti. Emellett ámblok napi használatra is tökéletesen alkalmas. Tehát aki kb 50 ezerig keres telefont annak nagyon is tudom ajánlani. Abból az árból kijön a telefon, meg hozzá egy jó minőségű füles, egy normális töltő, adatkábel, meg egy memória kártya, és még marad is pénze az embernek. :)

    Ne feledd az értékelést! Ha megfelelt az üzlet kérlek értékelj!! :) \"Az überbrutál SSD 8000, de a Bacsis okozta mosoly megfizethetetlen. Minden másra ott a lekvár."\

  • Szaki Bácsi

    tag

    válasz Morvayy #3121 üzenetére

    Medion néven kerestél? Mivel csak magyarba Op3n Dott.

    Ne feledd az értékelést! Ha megfelelt az üzlet kérlek értékelj!! :) \"Az überbrutál SSD 8000, de a Bacsis okozta mosoly megfizethetetlen. Minden másra ott a lekvár."\

  • Szaki Bácsi

    tag

    válasz Morvayy #3123 üzenetére

    Szerintem nem is nagyon fogsz találni. Esetleg keresd fel a medion magyar képviseletét.

    Ne feledd az értékelést! Ha megfelelt az üzlet kérlek értékelj!! :) \"Az überbrutál SSD 8000, de a Bacsis okozta mosoly megfizethetetlen. Minden másra ott a lekvár."\

Új hozzászólás Aktív témák