Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • debianos

    aktív tag

    válasz debianos #5063 üzenetére

    Közben: LG G3 kilőve, alapból tényleg baromi keveset eszik(280mb), de amint megnyitok pár (akár gyári) alkalmazást, egyből felzabálja és ugyanott van, vagy talán még túl is szalad, mint a MIUI.

    Próbálgattam a 5.1.1-es CM12-t, de nem akart összejönni. Aztán nyomtam neki magából a rendszerből egy gyári visszaállítást, újraindult, de a TWRP-t nem töltötte be. Király, sikerült téglát csinálnom a telefonból - gondoltam. :Y Aksi ki, újraindítás(Recovery módban), majd onnan factory reset. Utána már felismerte a két sim-et, de folyamatosan dobálgatta 5 másodpercenként, majd repülőgép üzemmód be-és kikapcsolása után beállt. Utána nyomtam neki egy újraindítást és azóta hibátlan. Nem kizárt, hogy ez csak azért volt, mert már szétgányoltam ezt a telefont vagy 30 rommal, de mindegy, most már jó.

    A ROM viszont hibamentes szerintem, eddig minden tökéletes. Nagyon gyors, ilyen gyors még sosem volt ez a telefon. A weboldalak is gyorsabban töltődnek. Mást nagyon nem mondanék róla, mert ez egy CM, mindenki tudja, hogy mit is jelent ez. Én ezt fogom használni, most nagyon feldobta a napomat, nincs is kedvem melózni.... :DD Este még majd írok, ha tudok valami egyebet.

    Ui.: Aki esetleg megnézné a rendszert, ugyanez: [link]

    [ Szerkesztve ]

    FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

Új hozzászólás Aktív témák