Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pttypang

    veterán

    válasz bandus #51687 üzenetére

    A csodarizsarakéta ellen nem tudnak mit felhozni..
    Persze az, hogy mi lesz a továbbiakban, már senkit se érdekel, csak még ma spóroljunk 500 ft-ot.. :U

    Everybody lies.

  • Integra

    titán

    válasz bandus #51687 üzenetére

    nem vagyok alapvetően atom ellenes, badarság lenne ilyet mondani, hogy atom fúj, jelenleg ha jól emlékszem régi írásokra, még mindig az atom a legtisztább és legolcsóbb energiaforrás (most a rizikóval és a fűtőanyag tárolással nem foglalkozunk). ennek ellenére az energiamátrix nem nagyon fog összetételében és arányaiban változni még sokáig, mert amennyivel bővül éves szinten, nem fogja tudni a megújuló energia kiváltani és a kőolaj marad a nr1 még sok-sok évig. szerintem még a gyerekeinknek is.

    viszont ebben a formában amit ezek itt előadnak, ez tűrzetetlen, megalázó és arcpirító.

    a plakátokkal és a töbivel nem foglalkozom, egyik kutya, másik eb, bár a mostani rezsim rekordidő alatt ismét megmutatta, hogy többszörösét tudja pusztítani annak, mint a mit a vörös gárdisták összelúzerkedtek 2x annyi idő alatt.. már 98-02 között is láttuk vitya meg a pereputtya mire képes, most ez csak annyival lett durvább, amit a 2/3 megengedett nekik. az meg ez. nyakig vagyunk a szarban :DDD

    az biztos, hogy minél több kezdeményezés és megvalósuló gigaprojekt lép életbe, valamikor egy nap átfog billenni a mérleg nyelve az olcsóbb megújuló energia oldalára. de elkell kezdeni, muszáj. ha jól tudom, egyébként 2-3 kísérleti fúziós reaktort jelenleg építenek, most van meg a technikai feltétele egyáltalán annak, hogy kísérletezni lehet vele gyakorlatban is.

    aztán ki tudja, itt van ugye még a szélesgabi is nekünk, lehet, hogy egyik napról a másikra megoldja a gondunkat és mi fogjuk uralni a világ energiapiacát.. lesz hozzá egy shell-nek, exxon-nak meg a kőolaj kitermelő országoknak néhány keresetlen szavuk, na de a remény hal meg utoljára :))

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák