Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Olcsi

    senior tag

    válasz rii #2471 üzenetére

    :DDD Nem, ez nem erről szól. Ez olyan dolog, hogy az ország több pontján (szám szerint több ezer) elhelyeznek userek kis konyhai dobozkákat, melyekben ajándékokat helyeznek el. Általában olyan helyekre helyezik, amiket érdemesnek találnak arra, hogy megnézzék az emberek... Felírják a hely koordinátáit és a netre ezeket egy leírással párosítva felpakolják. Ha megtalálod a ládikát, találsz benne egy jelszót, ami az adott ládához tartozik, és ez alapján tudod bejelenteni a geocaching.hu-n a megtalálást. A ládában még található ált. egy log book, amibe ott helyben le tudod írni a helyről és a rejtésről a véleményed. A log book mellett tesznek bele apró ajándékokat, amiket a userek kivehetnek, és ha kivesznek belőle valamit, akkor beletesznek mást...
    Sokszor egy kirándulás kiindulóponjának is jól lehet egy ilyen...egy városka környékén tudod, hogy mit is érdemes megnézni... Jó kis játék, én szeretem! Csak kicsit költséges lehet a benzin miatt... :)

    Ja...egészségedre!

    Egyébként sokszor tényleg érdemes felkeresni ezeket a helyeket, szépeket lehet látni, és ráadásul a lakóhelyed környékét is jobban megismerheted... Nagyon sok olyan helyen jártam itt, Kecskemét körül, amikről eddig fogalmam sem volt, hogy milyen szép... Pl. Kolon-tó (Izsák), stb.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák