Hirdetés

Aktív témák

  • Mawyx

    senior tag

    válasz zolynet #19913 üzenetére

    Jót mulattam, hatalmas hó van, símán bele lehetett huppanni :DD Gyorsan végeztem, mondom akkor az eggyel fentebbi utcán jövök vissza, szépen szálingózik is a hó, klassz lesz. Az nem volt elég, még eggyel feljebb, még eggyel, aztán végül a hegyen kötöttem ki :)) Lefelé volt nehéz jönni, mert a sportcipőn lévő paták már teljesen lekoptak, teljesen sík a cipő és nagyon csúsztam. Jó volt, jólesett, de nagyon átfagytam a végére, a cipő az első méteren átázott...
    A tegnapi Smack-ből még marad, most kész a pirítós is és bebújtam az ágyba felmelegedni :)

    Kiderült, hogy a motoros cordura nadrágom nem lesz alkalmas síelésre, ha úgy adódik, pedig biztos voltam benne. Mondom kellemes tapintású dzsekis anyag, csípőnél, térdnél protektorokkal, de mindkét szárán végigfut egy szellőző csík, magyaul ott ilyen hálós vékony anyag van, rettentően áthül.

    Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Aktív témák