Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz DJMDJM #76624 üzenetére

    Sajnálom, de reméljük, hogy a Shóval akkor okés lesz a tévé. :)

  • DJMDJM

    tag

    válasz DJMDJM #76624 üzenetére

    Már egy hete megjött a TV (77G2), de nem volt időm eddig még kicsomagolni sem. :( Minek ez nekem, nézni sem lesz időm. :)
    De tegnap megtettem, késő este rászántam egy kis időt, ha véletlen vmi gond van, tudjak még reklamálni. Szerencsére nem volt. Egyelőre a SHO 1044 is megtartja. Tud lengeni, de nem tartom vészesen instabilnak. Remélem áll még ma is, mire hazaérek. :)
    Viszont a gyors beüzemelés egy rémálommá vált. Pioneer plazmát váltott, hát nem esett le egyelőre az állam, igaz, mindjárt kitérek rá, hogy hogyan tudtam csak gyorsan kipróbálni.
    Ugyanis nem tudtam a tv alapkonfigurálását sem befejezni. Ugyanis nem hajlandó kilátni a netre sem kábelen, sem Wi-Fi-n. Ilyet még nem pipáltam. Ezért nem tudtam az EULA-kat sem elfogadni, sem pedig alkalmazásokat telepíteni, hogy teszteljem. Meglévő Mesh hálómra csatlakozott, mind kábelen, mind wi-fi-n, amin 20 eszköz vígan megy nap, mint nap, ez pedig sehogy. Ugyanoda csatlakozva notim kábelen ment, Mi BOX Wi-fin ment. Beállításokban hálózatnál látszik kapott IP-t, DNS-t, gatewayt, írja, hogy van kapcsolat, az önellenőrzés minden karikája zöld, és még sincs semmi adatforgalma. Ma még kísérletezem ha senki nem hallott még hasonlóról sem. :(

    Mi box S volt kéznél, azzal próbáltam HBO MAX-vel, Sárkányok házát elindítottam párszor és hol ilyen, hol olyan volt a kép. Hol élénkebb, hol sötétebb. Viszont mindig csak HDR-t írt ki, DV-t sosem. Denon avr 7200wa erősítőn keresztül van összekötve a Mi a Tv-vel. Nem értem. Első indításnál kérte a HDMI Deep Color bekapcsolást a tv, de nem tudom kell-e vagy sem. Ez a lejátszóban is benne van, kikapcsolva defaultban. Ycbcr444 esetén állítani sem lehet, 422 esetén ki-be kapcsolható. Lejátszót is melyikre érdemes állítani? A 2. rész hidas jelenetével tesztelgettem, Movie maker módban, semmihez nem nyúlva egyelőre, ott van felhő, köd, napfény. Látom, hogy jól nézne ki, de vhogy mégsem. A felhők lilásan felhősödtek, a színátmenetek a plazmámon jobbak voltak, ott ilyen sávosodást nem láttam. Próbálom a hálózatos anomáliát megoldani és TV-s HBO Max klienssel megnézni, mert Mi BOX képe még a plazmámon is látszódott, hogy nem az igazi, régi elhalálozott Popcorn 210-m kenterbe verte.
    Bocsánat, hosszú lett, beszámolnék majd a további fejleményekről és kérdeznék is majd, ha már tisztulnak a dolgok.

Új hozzászólás Aktív témák