Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kriszbmx

    tag

    válasz Joshi #39297 üzenetére

    Ha egymas melle teszem a tv 1/3 an illetve valahol egy alaktalan hatalmas elszinezodott foltot, vagy egy alpixelnyi pottyot, amit valoban ha oda megyek es keresem csak akkor latom akkor ha most maradna a homogen felulet mar boldog lennek. Nyilvan mint irtam mindenkinek mas az ingere. Lehet a tobbiben is volt, de sokkal nagyobb dolog zavart. Ha par nap mulva is pozitiv a velemenyem akkor marad. Ha most csereltetem es kapok egy pixel hiba mentes de fel tv rozsaszin lesz agyverzest kapok. Az elozo cserelgeteseknel egyre csak szarabb panelokat kaptam. Probalok optimista maradni vegre.
    Ami egy kis felhasznaloi resz.
    Optikaval van az erositohoz kotve es ha kell "center" akkor a tv hangjat veszem fel.
    Viszont az uj AI hangnal ha felhangositom a tvt vizhang lesz a nagy hangfalakhoz kepest. Ha "center" kell legyen a tv akkor AI hang kikapcs es egyutt szol a nagyokkal.
    Tovabbra is szepen szol a tv.
    Tavja az elso C8nak jobban bejott azon szurkes szalcsiszolt volt vagy valami hasonlo. Ez full fekete...
    Olvasgatva ezt a kalibraciot stb, pl szamomra ez sem mervado. Szakerto vilagos szobat allitgattam be picit, es ennyi. Amikor HDR van akkor meg magatol odateszi magat. Nagyon orulnek ha vegre korrekt maradna a szine. Bar mar annyira pesszimista voltam hogy kimertem a falon a 75q85helyet. Erre ugy fest marad ez :D
    Hangfalra vegkepp nem volt szuksegem, de kivetelesen az is meglepett ;)

  • Celtis

    veterán

    válasz Joshi #39297 üzenetére

    Cserélje egy pixelhibamentes tintingesre inkább? Azon kívül, hogy kéthetente nagyítóval ellenőrzöd megvannak-e még a halott pixelek, mi problémát okoz? Sokkal fontosabb, amit folymatosan látok, mint amit soha.
    De ahogy látod Kriszbmx is valahogy így gondolkodik.

    Még az is lehet, hogy az első pixelfrissítés megjavítja őket.

Új hozzászólás Aktív témák