Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz 4D4M #52306 üzenetére

    Ha értelmes árban van megbízható szenzor meg persze 0-10V kimenet, jöhet, mert minden pénzért kell megvennem, nincs lepattanó plc-m :).

    ViZion: Nem azt mondtam hogy rossz, csak nincs kedvem/türelmem egy új rendszert kiismerni, az ismerősök (c és plc programozók is) szoptak vele, és nem mind megy jól (ami juzer error, mert hamarabb feladta mint hogy fasza legyen). Apaként limitált az erre fordítható időm.
    Tiszta sok a gyári cuccokban is ez van, de remélhetőleg frankón kikísérletezve, összelőve.
    Gyáriból láttam Tuyás/Ghomeosat (kínaiból).
    DIY nagy része tud gondolom webszervert, oda meg azt dobok össze ami kell, nem probléma.

    Cyberbeni: Nem égető, de legpraktiusabb a CO2-re szabályzás (PID-el), meg néha manuális beavatkozás lehetősége. Most potival kb 4 tartományt használunk (hidegebb idős, melegebb idős minimum és maximum). Nem zárom ki a co2 nélküli verziót sem (monitornak ott a mostani), ha korrekt és jó árban van, és kényelmesen lehet az ideiglenes kézi beavatkozásokat csinálni rajta (akkor azt pl telefonfól).Mert ha nem tudom pl fél-1-2 órára, akkor pont ott vagyok mint most a potival, kimegyek és odatekerem ahova szeretném.

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák