Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz vampire17 #20571 üzenetére

    Szelepmozgató/zónaszeleppel védhető ki, ezt a felszálló vezetékre kell rakni és akkor nem megy a víz sehova a radiátorok felé.

    [ Szerkesztve ]

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

  • melkah

    tag

    válasz vampire17 #20571 üzenetére

    Azt, hogy miert igy epitettek a futest nem tudom, en mar igy vasaroltam meg. A kazan es a sajat szivatyuja a hidrovaltoban keringeti csak a vizet es mivel a ket kor teljesen a hidrovaltobol csatlakozik le, ezert mind a ket korre kell egy egy szivatyu, hogy uzemelni tudjon. Ezt a leirast amit linkeltel, ezt olvastam en is, de csak tobb kerdesem lett miatta mint korabban. :) Peldaul , hogy a fali termosztatot bekotese ebben a logikaban vezetekes rendszerben mukodik, ha jol ertem. De nekem nincs kiepitve vezetekem sehova, tehat a fali termosztatnak is wirelessnek kell lennie. Ami szamomra ebben az esetben nem nyilvanvalo, hogy az extension kit es a wireless termosztat kazannal levo vevo egysege az ugyanaz az eszkoz, vagy az egy masik eszkoz? Sajnos nem talalom a linket, de mint ha valahol mar olvastam volna, hogy egy rendszerben ket extension kit nem lehet, csak egyet tud kezelni a tado. Erre az emlekemre epitve feltetelezem, hogy akkor a fali termosztathoz tartozo vevo egyseg az nem egyenlo az extension kittel vagy rosszul tudom es tobb extension kit is rakhato egy rendszerbe ? Az altalad is leirt szepseghiba pedig, hogy a padlofutes hoigenye eseten mindenkeppen futodik a radiatoros kor is, ott 'rossz', hogy van ket torolkozo szaritos radiatorom, amire nem akartam termo fejet rakni, tehat azok ott tenylegesen futenenek. Ennek megoldasa lehetne termeszetesen, hogy oda is rakok plusz ket termofejet. Tapasztalatom azonban nincs, nem tudom , hogy lehetne ezt a rendszert jol megepiteni, de szivesen fogadom. :) Csoveket bontani vagy atalakitani nem szeretnek.

Új hozzászólás Aktív témák