Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz tildy #68647 üzenetére

    Na, ez a másik. Ketten két autóval járunk dolgozni. Jó, nekem nincs opció, mert a beosztásom is hülye, meg az irány is fura, lenne benne vagy 3-4 átszállás, és egy óránál tovább tartana, ami így 15 perc, ráadásul én sosem dugózom. Kata viszont befelé megy Frankfurtba, 12 km az egész, szerencsére tud hol parkolni, az állandó késések ellenére is talán még megérhetné a dolog, hogy inkább tömegközlekedéssel járjon, ha nem lenne olyan böszme drága. Közel 150 eur a bérlet egy hónapra, abból 3x tankolom meg az autót, amúgy meg egy tankból el lehet járni, ha csak a munkába járás van...

    Aztán csodálkoznak, hogy mindenki autóval jár. Elvileg indul a projekt pár éven belül, hogy kísérletképpen a nagyvárosok tömegközlekedését ingyenessé teszik, de nincs még róla konkrétum, ráadásul a p+r parkolás sem olcsó.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • fokukac

    nagyúr

    válasz tildy #68647 üzenetére

    Arról nem én tehetek, hogy megint úgy fórumozol, hogy nem tudod, miről volt szó. :P

    Ezek autókról hámozták a lufit, hogy hibrid, meg elektromos, meg melyik márka jó, meg ilyenek. Én pedig ironikusan hivatkoztam az elmúlt pár hétbeli autós tapasztalataimra, amikről itt korábban szó volt (hogy a shell-nél összekeverték, és dízel helyett benzint kaptam, majd ki kellett mosni az egész üzemanyag-rendszert, majd két hét múlva szétestek a tömítések, és folyt a gázolaj), hogy nekem már az is jó, ha valami működik.

    Ui. Ja, az is tipikus, hogy hozzászólsz valami tök mást, a tömegközlekedésről, pedig nem arról volt szó. Hanem autókról. Még akkor is, ha jogosat mondtál, tehát nem a mondandódat kritizálom, hanem a témák közti átkötésedet, illetve annak hiányát...
    Köszönöm, használom a tömegközlekedést minden nap, pedig céges kocsim van. De a Balatonra nem metróval megyek.

    [ Szerkesztve ]

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák