Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz escie #48 üzenetére

    Én csak azért írtam mert egyfolytában csak rosszat hallottam a XBOX-ról. Se, a polcokon nincs belőle elég, sem a telejsítményben, ha valaki hozzájutott...

    ha befutna az XBOX, azért örülnék neki, had' legyen a világnak is ezáltal jobb .... :) meg az MS-nek is. Csak most, hogy csak a rossz hír, meg a kavarodás van körülötte, kicsit szar... Ha azt hallanám midnenhonnan, hogy überkirály, akkor semmi bajom nem lenne.... de szart kiadni ..... tipikus MS jelenség .... meg az a rohadt hatáirő ... mi francnak kell erpőltetni, ha nem megy ... (mert közeleg a karácsony, és hogy minél több (l)user vegye meg ..... )
    ----------------------------
    Xpod: haggyad' mén szegény Tildy-t .... mi lesz ha még azt is megtudja, hogy új féklámpák kerülnek forgalomba alternatív jelzőegységgel kiegészítve: [Bvigyázz, tildy barlól felirattal ellátva .... ;] ekkora összetartás még soha nem volt az autós társadalomban, de Tildy feltünése miket ki nem hoz belőlük.... mercedes, és trabant kéz a kézben menekülnek majd, eltünnek a szociális külnbségek, a kommunikációs zavar hirtelen megoldódni látszik, csak hogy közös ellenségüktől megmenekedjenek utazásuk alatt ...

    Legújjab hír, hogy Magyar Autóklub [link] GPS-es készülékkel fogja felszerleni Tildy autóját, mindezt azzal a hátsó szándékkal, hogy tudják, épp merre jár, és mint minden dugót, forgalmi akadályt, lezárást: rádiós nénik szavaival élve: aki teheti kerülje el ..... :DDD
    ----------------------------------------------------------------------
    bocs, ha nagggyon rohhadt votlam, csak csatlakozni akartam a közhangultahoz .... :D

    [Szerkesztve]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Aktív témák