Hirdetés

Aktív témák

  • Str8 sk8r

    őstag

    ...nah újra itt ünnep van...PH üres...gondoltam naplózom a "nemrégmúlt" eseményeit...legalább ha az emlékezetem romlik maradjon valami foszlány...
    ...jóideje nem volt netem (szolgáltató negatív hozzáállása(dehujeszó(jólelvagyok))miatt),és már nagyon éreztem hiányát...
    ...mikór megvettem a "laktokom"(hogy a munkahelyemen :K tudjak jáccani :B ),gondoltam szerzek hozzá mobilnetet,hátha okosodom is egy kicsit,és persze jó otthonra is...a v0d@f0n3 korlátlan letöltést nyujtott ezért választottam őket...mit mondjak elég gyatra de ez van...végre újra rendszeresen tudtam jönni PH-ra...hosszas olvasgatás-nézelődés után úgy döntöttem,nem építek még új erőművet; gépet fejlesztünk...
    ...szerén terveim célja az lett volna, hogy osszehozzak egy P4-es "vasat" amin még elmendegélnek a mostani játékok is...kitűzött célok:
    -SATA vinyók raidba
    -2X512Mb PC4000 DDR500-as ramok felbővítése
    -X800PRO@XT kártya nagyobbra cserélése
    -Intel Pentium 4 Hiper Trading

    ...aprohírdetéseket megnéz...hosszas tárgyalás után kinéztem az elképzeléseimnek(és pénztárcámnak) megfelelő alkatrészeket...
    ...a legegyszerűbb dolgom a videokártyával volt vásárlás tekintetében...megvettem újonnan a Sapphire ATI HD3850 AGP-s verzióját...nem volt olcsó(27500HUF),de jelenleg tudomásom szerint ez a legmodernebb AGP-s kari...ittvanni...
    ...meglepően könnyű volt beszerezni a 2X1024Mb PC4000 DDR500-as menóriamodulokat,persze használtan,de kitűnő állapotban...20k volt az ára,de megérte...ők azok...
    ...nos a proci már keményebb dio,de az egy új fejezet lessz...már csak azért is mert most mennem kell...meg ez már amúgy is jó hosszúra sikeredett...
    ...folyt.köv.

    [ Szerkesztve ]

    ×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

Aktív témák