Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomiLi

    addikt

    válasz Abu85 #7524 üzenetére

    Értem.
    Szerencsére, ahogy a szürkehalálos rész is kimaradt, így eddig az nv-s lefagyás is (kopp-kopp...) Sajnálattal olvastam ezekről a problémákról.

    A mikroakadás az konfigurációfüggő lehet Ezt én is meg tudom erősíteni, mivel 4 konfigom közül egynél nem jelentkezett, ahol a vga végig egy asus 5870 volt. Érdekes, hogy egy inkább nv párti X58-as evga lappal volt tökéletes, és az asus, biostar alaplapokkal a grid játszhatatlan volt.
    De most jó ötleteket adtál! Ezentúl csak úgy fogom próbálgatni a vga-kat, hogy új op. rendszert rakok fel a gépre, és nem rakok fel semmilyen felesleges programot... :R

    az AMD amúgy sem szereit a driveres kényszerítéseket, mert ilyenkor lassú lesz az AA és az AF Ez nagy kár, mert cserébe viszont sokkal szebb lesz egy-két játék!
    Ez érvényes az nv-re is!
    Pl: Armed Assault. Ha a játékban állítom be az élsimítást, akkor az szinte zéró. Recés minden. Viszont, ha driverből, akkor iszonyat szép lesz a kép... (cserébe ahogy mondtad elég szépen vissza is fogja a rendszert - ezek szerint négyzet arányosan - sajnos)

    DX10, az nem is tudom mire volt jó... alig volt játék.... De hajrá DX11! Ha már a csapból is ez folyik a hardver eladásoknál....

    (#7523) Mackósajt :R
    Hát ez nekem kimaradt! Akkor jó nagy láma voltam, hogy ez a lehetőség elkerülte a figyelmem.... állandóan állítgattam a catalyst beállításait játéktól függően, ahelyett, hogy egy kicsit körül tekintőbb lettem volna!

    [ Szerkesztve ]

    Bogyóka

Új hozzászólás Aktív témák