Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz rumkola #5575 üzenetére

    Szerintem is kilőve... de a végső választ csak az adná meg, ha lenne egy használható monitorozó progi a vramra. Nem baj ha nem pontos, de látnánk az összefüggéseket. Az fps limit beírása jó dolog, látszólagosan javítja a lagg problémát, de multiban nem megoldás, ott kell a magas fps.

    Találgassuk ki, hogy a Márc. 26-án debűtáló GTX480/470 mikor és milyen áron lesz kapható Magyarországon (hivatalosan, áfásan kiskerboltban. PL. Iponból másnapra rendelhető)

    Szerintem Április utolsó hete (mai USD árfolyammal):

    GTX480 - 130.000 - 140.000 FT
    GTX470 - 100.000 - 110.000FT

    Vagyis a GTX470 ára a mostani 5870 közelében lesz és kb 20%-val lesz drágább, mint a GTX285-ök. A GTX480 pedig olcsóbb lesz 10%-val, mint HD5970, ami reálisnak tünik, hiszen egyre valószinűbb, hogy a teljesítménye is elmarad az ATI csúcskártyától.-

    Azzal nyugtatom magam, hogy a GTX-ek ára nem fog zuhanni, legfeljebb minimálisan pár %-ot csökken. (mivel épp most akarok venni egy GTX285/2GB-ot)
    Ha a teljesítmény jóslások igazak, akkor az ATI-nak sem lesz oka arra hogy az 5800-as szériát drasztikusan leárazza, idővel megy az lefele fermitől függetlenül is.

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz rumkola #5575 üzenetére

    Ez a parancs (gfx_maxFPS 45) úgy működik mint a vsync, a szám a végén azt jelzi, hogy mennyire lesz lekorlátozva a kari, ezt az értéket úgy érdemes beállítani, hogy az adott graf beállításon a kari ezt a megadott fps számot minden esetben tudja és akkor nem lesz akadás, ha viszont túl nagy a megadott limit szám (sima vsync 60 fps) akkor nem biztos, hogy a kari folyamatosan tudja tartani ezt a számit és akkor szinté el kezd lagolni, ha túl kicsi ez a számm akkor nem lesz lag viszont lassú lesz a game, ha pedig nincsen bekapcsolva a vsync akkor attól függetlenül, hogy magas az fps lagol.

    (#5580)Abu85: Hát az FC2 motorja nem igazán lopta be magát a szívembe az tuti, de legalább van megoldás. Amúgy amig nem használtam az álltalad megadott korlátozó parancsot addig a 1.03-as patch-el is akadt, úgyhogy ahogy mondtad a patch nem minden esetben oldja meg a problémát.

    [ Szerkesztve ]

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák