Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Találtgyerek #2009 üzenetére

    főleg én ,aki a 7700K-át 9700K-ra cserélte 1éve lassan... lassan meg 9900K-ra :C
    pont ez miatt.. kevésnek éreztem a 7700-at... hiába a 4,6-7GHz.. a 8 szál...tekert rendesen játékok alatt, és ugye ezáltal a hűfok is nőtt... tehát ahol tudott, simán 70-75% fölött tekert.. és akkor még a 2080am volt alatta... (a felbontás 1440p) nagyobb akciónál nagyokat esett az fps... zavart engem.... bevallom férfiasan... nah, a 9700K pont ez küszöbölte ki nálam... nincs ekkora fps drop egy nagyobb akciójelenetnél... a 2080Ti meg rátett egy lapáttal...

    ugyanerről vitatkoztam spanommal, hogy a 6700K még milyen jó proci, jó lesz ismerősünknek évekig... én ink, indulónak egy másodkező 2600x-et javasoltam és vetettem a sráccal. lappal, memóriával... "időtállóság" miatt.. aki nem mókol ,csak bepattint, kábelez, bekapcs, használ az... nah.. mindegy. értsük jól...

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • Csavez™

    veterán

    válasz Találtgyerek #2009 üzenetére

    Először azt írod 20- an , most meg 5-en, és az 3 ember, és abból kettőnek nincs is 2080TI-je! :C Ha így kell osztani azt a 20 fps-t elhiszem neked! :)
    És épp az a gond, hogy írogatni tudsz, de nem tudod alátámasztani semmivel, de csak mondogasd magadnak!
    Lejjebb linkeltem, hogy az nvidia vrss-t, 2080ti és 6700k val tesztelték.
    A 6 mag az nem 4 tény (nyilván erősebb), és az a +2 mag nem hoz 20-30-50 fps-t az is tény, ha annyit hozna nem lenne vga biznisz, mindenki csak a procikat cserélné :) ,de lejjebb írtam:
    "Nekem is az van 4,8ghz en , 2080ti mellett, 3840x1080 as felbontással, határ eset.
    Egy-két játék néhol felviszi 90% felé, arra kell figyelni hogy játékok alatt ne menjen semmi a háttérben, beleértve a letöltés is, és akkor teszi a dolgát.".

    nem istenítem a procit, csak még bírja rendesen szuflával, magas felbontással játszom és nem vagyok fps hajhász. VR-hez meg sok is.

    sylex1 :
    Abba benne lennél, hogy leteszteljünk egy BF5 multit, van nekem itthon egy qhd monitorom, 1440p, beállításokat meg a többit megbeszéljük, és rögzítjük egy telefonnal vagy valamilyen külsős eszközzel, hogy ne a gépet terheljük. (ez miatt kérdeztem a monitorod).

Új hozzászólás Aktív témák