Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz hackeeeee #69888 üzenetére

    Pedig részben ezért is talált be a Sony (lassan 70 millió gép), az már más kérdés, hogy mindent jól kihasználtak és a M$ mindent amit lehetett csak elkúrt, én speciel most már alaphangon nem értem, hogy ha kérdés egy konzol az miért nemcsak a PS4 pont az exkluzívok miatt, az a kevés is ami volt a M$-nél vagy véget ért vagy már van PC-re is és nem rossz portként, én használtam a One-t és jó volt minden ami azon ment de ennyi, abszolút nem vágyódom boxra max a Red Dead 1 miatt, de az is kérdéses, mindenesetre most nálam úgy áll a helyzet, hogy a PS4 csak exkluzívra, és ha nem PC mindenre akkor az új One X, a kontroller mindig is jobban tetszett, azzal még akár fps-t is tudok játszani de PS-en nem.

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

  • VTom

    veterán

    válasz hackeeeee #69888 üzenetére

    Azt se felejtsük el, hogy a PC-s réteg többsége azért vesz PC-t, mert babusgatja, fejlesztgeti. Ez egy hobbi, egy érdeklődési kör, egy életforma, kinek mi.
    Nekem pl. mindig tök jó érzés bármi új dolgot pakolni a gépbe, mindegy mi az, mert én veszem meg, én szerelem be, én üzemelem be, de gondolom aki ezt a fórumot bújja, annak ezzel nem mondtam újat :)

    Én konzolon csak a kisfiam miatt gondolkodom, mert nemsokára nem nagyon lesz szabadidőm mellette játszani, ha lesz is néha esténként, azt meg egyszerűbb és kényelmesebb lesz a nappaliban a kanapén, mint elvonulva egy külön szobába. Ha viszont konzolt veszek, akkor azt veszem, amelyiken olyan játékok vannak, amik érdekelnek. És ezek általában exkluzívok. :K

    Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Új hozzászólás Aktív témák