Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz KAMELOT #232 üzenetére

    Ezt nem mertem beírni, mert nem akarok tizenévesekkel vitatkozni arról, hogy otthagyják a sulit, az senkinek sem lenne jó. :DDD Én szerencsésnek mondhatom magamat olyan téren, hogy ki tudtam szorítani annyi lét a fizumból, hogy akár az 1080-at is megengedhetném magamnak, de ahogy korábban is írtam annyi pénzt nem fogok fizetni GDDR5-ért. Inkább kivárok egy jó HBM2-es kártyát az 1070-nel, ami szintén nem mondható szarnak az eddig látottak után, csupán mindenki hallgat róla, hogy inkább a majdnem kétszer annyiba kerülő 1080-at válasszák mert abban ott van a gddr5X faktor... ;] Azt már nem is említem, hogy GTX 770-el élek felhőtlen párkapcsolatban már több, mint 2 éve és eddig is maximálisan kiszolgált... eddig, ugyanis VR is tervben van, ősztől sisakra és katéterre kötve fogom leélni életem hátralévő részét. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák