Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ace05 #3914 üzenetére

    Lehet gond,amit én is megszívtam,nem szabad takarítózni,ha nem muszáj,1 gyártónál meg minek is...viszont én ATI-ról váltottam,és a gondot az okozta,hogy a takarító leszedte a gépről a W10 gyári NV és ATI driverjét is(a winben is van meghajtó,a sallangok nélkül,és frissül is),szóval a win megveszett,és írta is,hogy Ő most akkor auto update keretén belül szépen letölti mindkét drivert...hiába tettem fel az NV pakkot már...de ez egyszeri jelenet volt.Lehet nálad is ilyesmi kavarodás lett,az ilyen pucoló izék akkor kellenek,ha más tényleg nem segít,mert mindenhonnan kiirtanak mindent,akkoris,ha az az op saját cucca...szóval nézz körül az autofrissítésnél,ha nem javul a helyzet.Érdemes esetleg megpróbálni egy normál leszedést,restartot,a winnel ránézni,hogy milyen drivert kap a kari.És utána ráereszteni az NV-t.Lehet a verzió is érdekes,melyik hogy reagál.Nekem a .31-gyel csak ennyi anomália volt,azótais minden klappol 1 hónap alatt.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák