Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stargun!

    tag

    válasz Yushchenko #2794 üzenetére

    Miért, te tutira veszed, hogy 1 hét múlva 55k-ért kapni fogsz bármilyen 8800 GT-t?

    Hát én ott tartok, hogy 60 k-ért lett volna a nevemre lefoglalva egy BFG 8800 GT OC kártya, amit a megbízott ember balfaszoskodása miatt a nagyker simán eladott másnak, mert nem ment el érte pénteken. Múlt pénteken fizikailag ott volt a kártya a polcon, hétfőn nyitáskor meg szemrebbenés nélkül eladták másnak! :W Természetesen ezt a manővert is megelőzte már minimum 1 hét várakozás...
    Pedig ez egy tutira lebeszélt dolog volt, nem előrendelés, hanem egy ott lévő kártya lekötve. Mégse jött össze, pedig már szinte a kezemben éreztem a kártyát.

    Talán érthető, hogy ezek után már egy kissé kezdek türelmetlen lenni, hogy így fogalmazzak. Most meg hogy én is érdeklődöm, mindenhol azt mondják, hogy nincs, nem is lesz, talán majd valamikor. De még becslésekbe sem bocsátkoznak, hogy hány hét múlva :(

    Úgyhogy már leginkább nem is idegesítem rajta magam, csak rezignáltan harapdálom a szám szélét. Szerintem a kereskedők közül egy páran most simán diliházba kerülhetnének, ahányan egy nap telefonálgatnak nekik, és mindenki 8800 GT-t keres...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák