Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • suhamer

    csendes tag

    Sziasztok!
    1 napos Acer Aspire ES1-512, miután vért izzadva sikerült a Linux Linpus lepucolása és a Win 8.1 x64 telepítése, bár már a telepítésnél is felfigyeltem rá, nem működött a touchpad...semmilyen formában sem, az egérke sem jelent meg a képernyőn, gondoltam hátha driver kell neki, beraktam szépen az acer resource dvd-t és felraktam az összes drivert. A touchpad továbbra sem működik, BIOS-ban van olyan lehetőség, hogy a touchban advanced vagy basic üzemmódban működjön, mikor átállítottam basicre, csodálatos módon működni látszott a touchpad, de ugye nem teljes funkcionalitással...és 1-2 újraindítás után ugyanúgy megszűnik létezni, a touchpad, mintha nem is létezne...usb-s egérke működik szépen...Fn+F7-et már próbáltam, mielőtt valaki bepróbálkozna...intel serial i/o drivert akartam volna telepíteni, eszközkezelőben a ps/2-kompatibilis egér sárga felkiáltó jellel mutatja, hogy valami nem stimmel, de hiába is találtam meg még az acer lemezen is a telepítendő drivert, kiírja nekem hogy nem kompatibilis platform...letöltöttem az acer honlapról az ES1-512 win 8.1 x64 kompatibilis verziót, de az is rám osztotta, hogy nem kompatibilis platform, szerintem az acer összes tervezőjének az anyja k***a volt, vagy nem tudom, soha nem volt ilyen problémám semmilyen más cégtől származó notebookkal...esetleg ha valakinek van ötlete, a touchpad probléma megoldására...
    Előre is köszi !

Új hozzászólás Aktív témák