Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Isike88

    újonc

    Sziasztok!
    Nagy gondom van. Van egy Acer 5755g laptopom. Kb 2,5 éve vettem. Egy bő éve víz jutott a rendszerbe é selfáradt az alaplap. Elküldtem szervízbe, 8000-ért megmondták, hogy elromlott az alaplap, nem javítható és kb 100000 Ftért raknak bele másikat. Hazajött elraktam pihenni és most sikerült olcsón találnom, használt tesztelt alaplapot 90 nap garival egyenesen Kínából. Hamar meg is jött, azonnal beszereltem. Sajnos a gond ott van, hogy indítom. Led világít szépen meghajtó tudatja meglétét, képernyő villan egyet szürkén és visszasötetedik, ventillátor felpörög, majd le is áll. Olyan mintha menne, ha a dvd gombját megnyomom ki is adja a tálcát, de semmi ezenkívül. Projektort csatlakoztattam, hátha csak képet nem ad, de ma a probléma. Egyébként a rossz alaplappal is ez volt a gond. Azon szemmel láthatóan egyébként a zárlat okozta égési sérülések, a most vásárolton szemrevételezessel nem találok hibát. A kis kínai emberkevel egy ébként mindenki meg van elégedve. Egy rossz vissszajelzés sincs róla. Bármilyen tippet, tanácsot szívesen fogadok. Nem tudok rá többet költeni sajnos. Élőre is nagyon szépen köszönöm a segítséget...

Új hozzászólás Aktív témák