Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz HZoli87 #248 üzenetére

    Hát a 2012 -es verzióval kapcsolatban:

    1. Azt a tényt ismertem, hogy párhuzamosan még hónapokig életben tartják, kapja a def frissítéseket, de, hogy újabb build-eket is kap az meglepő volt kissé.

    2. Lehet, hogyha lenne egy olyan rendszerem, mely az elmúlt hetekben nem lett volna bekapcsolva és a 2012-es verzió lenne rajta -annak ismeretében milyen meredek tulajdonságai vannak a 2013-nak jelenlegi állapotában -, én sem pakolnám fel a 2013-ast, de vissza felé nem váltanék meglévő 2013 -ról ha már fel van telepítve, és akkor sem ha friss rendszerre kell feltenni. Jó példa erre a két napos W7 rendszerem a kisebbik vason.

    3. Visszatérve az első ponthoz, nem tudom mennyi pontosan az az idő amikor már a 2012 -esnél leketetyeg a türelmi idő, és magát a 2013-as verziót tölti le manuális LU-ra, de már a 2009 -es verziónál is megvolt ez az effekt, gondolom most is.

    Amit a Windows 8 -al kapcsolatban írtál, igen engem is zavar kissé például az benne, hogy sok dolognak két "arca" van egy hagyományos és egy Metros. PC- például nem tudom ki az aki Metro-s böngészőt fog erőltetni, vagy ugye Windows Update-nek is meg van a Metrós és az asztali kinézete is.

    Ettől függetlenül én nálam tervben van egy dobozos új Windows 8 licenc vásárlása, mert lassan új konfigot kell összeállítanom, és a jelenlegi fő konfigon bár dobozos Windows 7 van - egyszerre csak egy helyen lehet telepítve ugye annak ellenére, hogy nincs alaplaphoz kötve - a régebbi konfiguráció is működésben marad, és a dobozos 7 -es nem mozdul róla. Ha Upgrade-t vennék, akkor nyilván a régi gép OS -nélkül maradna. Viszont ha már új operációs rendszert veszek, akkor egyfelől nem a régebbi és lényegesen drágább 7 -est veszem hanem a sokkal olcsóbb és újabb 8 -ast mindenféle hibájával együtt. Így legalább lesz majd két hetes-t futtató rendszerem is, amelyekre majd jöhet az SP2 :)

Új hozzászólás Aktív témák